Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Forum Państwa Suderlandzkiego
Protest przeciw odbieraniu wolności - Deliland - Wersja do druku

+- Forum Państwa Suderlandzkiego (http://suderland.y0.pl)
+-- Dział: Prowincje Republiki Suderlandu (http://suderland.y0.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+--- Dział: Miasto Stołeczne Deliland (http://suderland.y0.pl/forumdisplay.php?fid=81)
+---- Dział: Plac Santo Delilad (http://suderland.y0.pl/forumdisplay.php?fid=88)
+---- Wątek: Protest przeciw odbieraniu wolności - Deliland (/showthread.php?tid=1727)Protest przeciw odbieraniu wolności - Deliland - Karl von Schwarzengrau - 11.04.2018

O 17:00 zacznie się protest, który poprowadzi Karl von Schwarzengrau. Na miejscu zebrało się narazie ok. 40 000 obywateli i w dalszym ciągu nadciągają. Miejsce protestu już od kilku godzin zabezpiecza Policja.


RE: Protest przeciw odbieraniu wolności - Deliland - Karl von Schwarzengrau - 11.04.2018

Protest zaczyna się przemówieniem Karla von Schwarzengrau:
Cytat:Obywatele! Towarzysze Partyjni!
Demokraci, którym przewodniczy Fryderyk Marks próbowali nam odebrać prawo do wolności. Chcieli nam odebrać możliwość do kreowania swojego "Ja" poprzez narzucanie zakazów, które obejmowały liczne światopoglądy. Na szczęście, ta haniebna ustawa została odrzucona już w pierwszym czytaniu przez Senat, który wstawił się za obywatelami myślącymi inaczej niż Szanowny Fryderyk Marks. Gdyby ta ustawa przeszła proces legislacyjny i weszła w życie... To byłby pierwszy krok do zniszczenia skrajnej prawicy oraz skrajnej lewicy przez nie do końca określony ruch polityczny Fryderyka Marksa. Następnym krokiem byłaby nowelizacja konstytucji mająca zakazać działania partii i organizacji odwołujących się do ideologii, które stoją kością w gardle Panu Marksowi. W konsekwencji nasze partie i organizacje za pewne zostałyby rozwiązane, a Szanowny Pan Fryderyk Marks, który w tym roku cenzuruje nawet nazwę placu uniwersyteckiego pławiłby się w blasku chwały i byłby pełen dumy, że zabetonował scenę polityczną.
Szanowni Zebrani!
Jesteśmy siłą, z którą należy się liczyć! Jesteśmy siłą, której nie należy lekceważyć! Ale przede wszystkim jesteśmy obywatelami takimi jak Fryderyk Marks i jego zwolennicy i niech nie zapomina, że nie należy z nas sobie kpić w ten sposób! Składając projekt tejże ustawy w Gabinecie Marszałka Senatu nie uwzględniając zdania skrajnej prawicy oraz skrajnej lewicy pokazał, że nami gardzi i się nie liczy z naszą wolą! Niech to co się stało, czyli odrzucenie tej ustawy w pierwszym czytaniu, będzie dla niego sygnałem, że nie można nas traktować jak powietrza i niech sobie zapamięta, aby więcej sobie nie kpił z nas w ten sposób!
Zamiast zakazywać nam posiadania własnych światopoglądów, sprzecznym z jego, niech najpierw spojrzy na swoje działania. Nazywając Plac Uniwersytetu inaczej niż tego życzyli sobie obywatele, pokazał nam wszystkim jak nas traktuje. Nie tylko z nas sobie zakpił, ale również z innych środowisk politycznych, które również są zniesmaczone tym działaniem. Panie Marks! Żądamy zmiany! Jest Pan demokratą, a kpi sobie z wartości i zasad swojej demokracji!
Obywatele! Towarzysze Partyjni! Niech żyje Suderland!RE: Protest przeciw odbieraniu wolności - Deliland - Karl von Schwarzengrau - 11.04.2018

Na placu zebrani skandują liczne hasła poparcia dla protestu oraz żądają wyjaśnień od Fryderyka Marksa, dlaczego kpi z zasad demokracji jako zadeklarowany demokrata.
Niestety, w wyniku problemów technicznych, organizatorzy nie są w stanie udokumentować protestów zdjęciami.
W manifestacji bierze udział ok. 50 000 obywateli oraz nadciągają następni. Jeśli liczba znacząco przekroczy planowaną ilość zgromadzonych, wezwane zostanie dodatkowe wsparcie Policji w celu lepszego zabezpieczenia miejsca protestu.


RE: Protest przeciw odbieraniu wolności - Deliland - Stanisław Dmowski - 11.04.2018

Na podest tłumami wchodzi o lasce prezes Dmowski. Wolnym krokiem skierował się do mikrofonu i powiedział:

Cytat:Drodzy zebrani!

Piękne to uczucie widzieć tylu ludzi, wszyscy w obronie wolności, w obronie wartości. Dziś już wam mogę powiedzieć - zwyciężyliśmy!!! Ustawa o avatarach nie weszła w życie, znaleźli się inni senatorowie, którzy naszym wzorem, wyrzucili ten projekt do kosza. Mógł się on wydawać na pozór niewinny - zakaz propagowania faszyzmu, nazizmu i komunizmu to przecież oczywistość, ale gdybyśmy się przyjrzeli, gdyby rozszerzono tą ustawę o nazwiska, kto zostałby ocenzurowany? Sam autor projektu...także moja osoba, której nazwisko kojarzone jest z "faszystowskim demagogiem".

Chciałbym podziękować tym, co tu przybyli, podziękować tym, którzy się zaangażowali. Mieliście udział w sukcesie. Zwyciężyliśmy w tej sprawie, zwyciężymy na innych polach. Zostałem niedawno wybrany Kierownikiem Gospodarki i Finansów, przede mną wielkie zadanie reformy gospodarczej, która ma uzdrowić kraj i go wzmocnić.

Jeśli siły pozwolą, zwyciężymy! 

Zszedł z mównicy i usiadł na specjalnie przygotowanym krześle, skąd obserwował kolejne przemówienia.


RE: Protest przeciw odbieraniu wolności - Deliland - Karl von Schwarzengrau - 11.04.2018

Cytat:Obywatele!
Dziękuję wszystkim za przybycie na protest. Zebrało nam się tutaj kilkadziesiąt tysięcy aby wyrazić swój przeciw wobec polityki mającej zlikwidować nasze frakcje. W następnych dniach odbędą się również manifestacje w innych miastach, na które serdecznie zapraszam! Tym samym zgromadzenie uważam za zakończone i proszę o rozjeście się do domów.
Jeszcze raz dziękuję za udział.
Niech żyje Suderland!
 

W zgromadzeniu wzięło udział więcej osób niż zaplanowano - według wstępnych wyliczeń, na proteście zjawiło się 59 000 obywateli.