Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Forum Państwa Suderlandzkiego
Suderland na jednym obrazku - Wersja do druku

+- Forum Państwa Suderlandzkiego (http://suderland.y0.pl)
+-- Dział: Place Miast i Kawiarenki - miejsce dyskusji (http://suderland.y0.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Kultura, Nauka, Sport i Gospodarka (http://suderland.y0.pl/forumdisplay.php?fid=238)
+--- Wątek: Suderland na jednym obrazku (/showthread.php?tid=3191)Suderland na jednym obrazku - Ryszard Maj - 11.05.2019

Trochę zabawa, trochę ankieta. Każdy z nas obraca się w Suderlandzie, tworzy jego historię i interpretuje wydarzenia oraz opisy przez pryzmat swojej wyobraźni i wspomnień. Chciałbym się odnieść właśnie do tych wyobrażeń - wyobrażeń o Suderlandzie. Jeżeli poprosiłbym Was o to, abyście pokazali jeden obrazek, który Waszym zdaniem najlepiej odzwierciedla Suderland, jaki to byłby obrazek? Pokażcie go nam!

Oczywiście słowo obrazek proszę interpretować szeroko. Zapewne będzie to zdjęcie, ale może być także obraz, jakaś grafika. Obrazek wcale nie musi przedstawiać krajobrazu. Także ograniczenie do jednego obrazka nie jest zbyt sztywne. Jeżeli nie będziecie mogli się zdecydować pomiędzy dwoma, to możecie wrzucić oba. Byleby jednak nie przesadzać - trzy to raczej maks.

Ciekaw jestem Waszych propozycji Wink.


RE: Suderland na jednym obrazku - Ferdynand Dugosz - 12.05.2019

Chyba nikomu nic nie przychodzi do głowy. Ciężko na jednym obrazie zmieścić tak różnorodny twór, jakim jest Suderland. Czy ogólnie jakakolwiek mikronacja. Może i jesteśmy dość statyczni, ale mimo wszystko sporo rzeczy pojawia się i znika w państwie. Włączając w to te rozpoznawalne.


RE: Suderland na jednym obrazku - Ryszard Maj - 12.05.2019

(12.05.2019, 12:02)Ferdynand Dugosz napisał(a): Ciężko na jednym obrazie zmieścić tak różnorodny twór, jakim jest Suderland.

Dlatego myślę, że wynik może być ciekawy i warto spróbować. Pamiętajcie, że to tylko zabawa, a nie deklaracja ideologiczna Big Grin.


RE: Suderland na jednym obrazku - Norbert Byfyj - 14.05.2019

Jedynie mam wyobrażenie z czasów Połudiolandii, jeśli to się liczy:

Spoiler

[Obrazek: 7179.jpg]