Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Forum Państwa Suderlandzkiego
Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - Wersja do druku

+- Forum Państwa Suderlandzkiego (http://suderland.y0.pl)
+-- Dział: Inne (http://suderland.y0.pl/forumdisplay.php?fid=112)
+--- Dział: Pogaduchy (http://suderland.y0.pl/forumdisplay.php?fid=113)
+--- Wątek: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] (/showthread.php?tid=3400)

Strony: 1 2


Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - JHRom - 28.06.2019

Wnoszę o obywatelstwo

imię i imiona: Kosma Odeta de Medycejski
Pochodzenie: Państwo Kościelne, Królestwo Dreamlandu i Królestwo Srumuńskie, Państwo Ciprofloksjańskie (B, Triumwirat Erboki, V Rzeczpospolita Polska [mateusz7272] , Micropolis, Księstwo Sarmacji
- Królestwo Scholandii, Królestwo SKS.

Jeśli czegoś nie dopełniłem we wniosku, wnoszę o kasację bądź uzupełnienie lub rozpatrzenie tegoż wniosku. 

(–) Edward II Artur, r. s

Król Królestwa Dreamlandu


RE: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - Karl von Schwarzengrau - 28.06.2019

Wnioski o obywatelstwo składamy tutaj

Teraz mam do Pana pytanie. Czemu miał służyć pierwszy post mający znamiona wyraźnego trollingu, straszenie sądem wynikające chyba z niezrozumienia funkcjonowania forum, stwierdzenie, że się odpuszcza i brak jakiegokolwiek przedstawienia siebie w wątku powitalnym?
Zakładam, że zna Pan nasze państwo z obserwacji i powinien wiedzieć kto naszym wrogiem, a kto nie i co na start może zdyskredytować użytkownika, rzucając na niego podejrzenia o klonerstwo czy trolling.


RE: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - JHRom - 28.06.2019

Dziękujemy za te cenne informacje.

Wyrażonym, ale nazywamy wyważonym poprzednim wątkiem. Też nie rozumiem pewnych spraw, ale jestem opanowanym.
Skromny, skromnego wynagrodzi.

(-) EIIA


RE: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - Stanisław Dmowski - 28.06.2019

Marna prowokacja,

marna dlatego, że nasz naród, pomimo że nie ma jakiejś specjalnej potrzeby podróży po całym mikroświecie to mnóstwo faktów związanych z jego historią, kulturą i ludźmi kojarzy. Tak więc muszę Pana zasmucić, nie udało się wkręcić tutejszych. W Dreamlandzie nigdy nie panował ktoś taki jak "Edward II Artur", co najwyżej Edward I Artur. Edward II, znany wcześniej jako de Brolle imienia Artur nie używał. Druga rzecz, większość władców Dreamlandu to byli rodowicy Dreamlandczycy (Wiewióra, Joustin, Brolle), którzy nie kalali się objazdami takich pipidów jak Ciprofloksja chociażby. Nie wiem, z kim mam do czynienia, ale z pewnością jest to osoba co najmniej niepoważna, żeby już nie snuć oskarżeń o jakieś zaburzenia. Straszenie sądem to już w ogóle...

Także podsumowując, jeśli pragniemy działać w mikroświecie, nie podszywamy się pod kogoś. Mógł Pan chociaż się na coś oryginalnego ucharakteryzować a sprzedać nam ciekawą historyjkę a nie bluzgi o Hitlerze i sądach. A teraz pozwoli Pan, że odpowiednie służby zajmą się Panem ex lege. Pozdrawiam cieplutko!


RE: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - JHRom - 28.06.2019

Cóż, myślę, że każdy ma prawo do utożsamienia się z wybitnymi postaciami tego jakże kosmpolitycznego, ale jakże też różnorodnego świata. Wszystko jednolite? Penis jednolity, a może pochwa? Zabrzmiało kontrowersyjne i miało.

Moje dane osobowe też dzisiaj zostały wyrobione. Wszyscy klaszczą z pośmiewiska. Szczerze uważam się za wybitną postać polskiego mikro świata. Pełniłem wiele różnych funkcji i dziedzin, które łączę do dziś dnia. Narodowości nie łączyłem, ale kochałem i szanowałem. Dzisiaj człowieka się nie szanuje. Wszystkie roczniki zapomniał o sobie i swoich wartościach i potrzebach.

Kłaniam się wysoko!

Ucharaktarezywać? Dobrze —Jean Paul Satre. Zachęcam do lektur. Nie do zabaw bo karnawał już... dawno skończył się.
Sprzedać? Człowiek to nie towar lecz wielka istota. Tak. Będziemy kontaktaktować w taki sposób o ile sobie tego życzymy

|-| 2007–?


RE: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - Karl von Schwarzengrau - 28.06.2019

Odnośnie tego osobnika
Jak to mawia Pan Dmowski, że z małpami się nie dyskutuje, tylko się je zamyka w klatce lub do nich się strzela. Ja tam bym strzelał i już miałem ochotę, ale Pan Dmowski zażyczył sobie procesu i postępowania zgodnego z prawem. Tak więc będziemy mieli przez najbliższe dni cyrk. Jeeeeeeeej!


RE: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - Stanisław Dmowski - 28.06.2019

Jeśli uważacie się za postać wybitną to w rzeczywistości nią z pewnością nie jesteście. Wtręty o narządach płciowych sugerują, że faktycznie przybył do nas emigrant z Wurstlandii. Cóż tam Panie w polityce? Smile


RE: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - JHRom - 28.06.2019

Nie muszą o mnie pisać w gazetach i prasie bo wybitność nie na tym polega. Wurst? Kiełbasa — czyli jesteśmy co do tego zgodni. Wszystko zmierza w dobrym kierunku.


RE: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - Karl von Schwarzengrau - 28.06.2019

Generalnie to Karbi nie powinien być izolowany od mikronacji. Na każdym forum powinien dostać unikatową rangę, która zezwalałaby na pisanie tylko w jednym dziale, np. Szpitalu Psychiatrycznym lub Zoo. Można by się pośmiać Big Grin


RE: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - JHRom - 28.06.2019

Tak? Skąd ma Pan wiedzę, że jestem z niem. Coo – oglądał Pan materiał z TVN o zwierzętach, które — kolokwialnie —zdychały w berliński upale i berliński zoo? Ma Pan tą wiedzę to proszę się z nią podzielić że swoimi wybitnymi postaciami.

Czas na chłód.

Natomiast jeśli mowa o szpitalach psychiatrycznych. Byłem. Wiedziałem i widziałem jak cierpią, ale Pan przy tym świetnie się bawił.


RE: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - Karl von Schwarzengrau - 28.06.2019

Nie ma to jak dawka dobrego humoru przed snem xD

Skoro jegomość widział jak ludzie cierpią w szpitale psychiatrycznym to proszę się przygotować na to, że zostanie Pan jego pacjentem. W naszym szpitalu im. Ostatecznej Głupoty leżał kolega pańskiego innego wcielenia znanego jako Marcel von Chacha - sam Gaston de Senancour!


RE: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - JHRom - 28.06.2019

Kolejne podstawy do działań w Pana sprawie. Mizerne poczucie humoru, humoru... Pana humoru! Gaston? Czyli Baskonia. Świetnie.
Nie mogę się doczekać kiedy gdy zobaczymy się w szpitalu. W innym. Takim sobie. Po drugiej stronie. Zrobi sobie Pan kawkę że śmietaną. Biorę napiwek.


RE: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - Karl von Schwarzengrau - 28.06.2019

Jak tam, pozew już złożony? Bo nie wiem czy uciekać do Argentyny... Muszę bilet kupić.


RE: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - JHRom - 29.06.2019

Szuka Pan sponsora? Kupię Panu karcher. Po podróży się przyda.


RE: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - Norbert Byfyj - 29.06.2019

Co za dawka humoru, ciekawe ile wersji zdarzeń nasz pacjent zamierza jeszcze zmienić zanim się na dobre podda.


RE: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - Ferdynand Dugosz - 29.06.2019

Mnie już powoli nuży to bredzenie bez sensu. Trolling też powinien przynajmniej być zrozumiały dla innych. I ja serio się zastanawiam, czy coś z tym Panem jest nie tak.


RE: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - Karl von Schwarzengrau - 29.06.2019

Ten Pan jest zaburzony i wie o tym prawie cały mikroświat. Kto nie wie, ten szybko się dowiaduje, dzięki czemu każde pokolenie może poznać karbizm.


RE: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - Ferdynand Dugosz - 29.06.2019

Więc co on tu jeszcze robi? Trochę zastanawiające dla mnie jest, że ten człowiek potrafi normalnie się zarejestrować i stworzyć wątek. Z komputera i internetu potrafi korzystać. Ale już z języka polskiego niezbyt. Na coś jeszcze czekamy? Skoro jest chory, to nie dotrze do niego.


RE: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - Karl von Schwarzengrau - 29.06.2019

Ja bym go odstrzelił na miejscu, ale Pan Dmowski chciał aby mu robić proces... W sumie nie rozumiem po co. Trolle i inni debile powinni być banowani z miejsca, bez procesów.


RE: Wnoszę o [2019]-(...)-[...] - JHRom - 29.06.2019

Dzwonię po Grudziąc. Pora na batony.