Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Forum Państwa Suderlandzkiego
Suderlandzka gierka w HoI - Wersja do druku

+- Forum Państwa Suderlandzkiego (http://suderland.y0.pl)
+-- Dział: Inne (http://suderland.y0.pl/forumdisplay.php?fid=112)
+--- Dział: Pogaduchy (http://suderland.y0.pl/forumdisplay.php?fid=113)
+--- Wątek: Suderlandzka gierka w HoI (/showthread.php?tid=3405)

Suderlandzka gierka w HoI - Karl von Schwarzengrau - 30.06.2019

Zwracałem się jakiś rok temu do kolegów: Byfyja, Mykko i Lotnika czy zagramy sobie jakąś rundkę w HoI IV. Jak dobrze pamiętam to była odpowiedź, że nikt nie jest przeciw takiej gierce. Tak więc jak Panowie, zagramy kiedyś? Big Grin

RE: Suderlandzka gierka w HoI - Norbert Byfyj - 30.06.2019

Ja muszę naprawić coś ze swoją wersją bo jest niemożliwa by jakakolwiek gra była wuykonalna na multiplayer.

RE: Suderlandzka gierka w HoI - Karl von Schwarzengrau - 30.06.2019

(30.06.2019, 17:50)Norbert Byfyj napisał(a): Ja muszę naprawić coś ze swoją wersją bo jest niemożliwa by jakakolwiek gra była wuykonalna na multiplayer.

Miałem kiedyś ten problem. Opróżniłem folder użytkownika i zaczęło działać.

RE: Suderlandzka gierka w HoI - Norbert Byfyj - 01.07.2019

W sensie gdzie usunąć?

RE: Suderlandzka gierka w HoI - Karl von Schwarzengrau - 01.07.2019

Tu

[Obrazek: Rat7HzG.jpg]

dziękuję działa

RE: Suderlandzka gierka w HoI - Ferdynand Dugosz - 01.07.2019

Czy nie lepiej było o tym napisać na Skypie chociażby albo discordzie? Lotnik nawet nie zagląda na to forum.

(01.07.2019, 17:43)Ferdynand Dugosz napisał(a): Czy nie lepiej było o tym napisać na Skypie chociażby albo discordzie? Lotnik nawet nie zagląda na to forum.

A na discordzie po jednym czy dwóch dniach nikt tego nie zauważy, bo nikomu nie zechce się przedzierać przez kilkaset wiadomości...

Póki co będę walczył o dostęp do poważnych lig simracingowych z F1, więc nie wiem czy dam tak rade wejść w to.

RE: Suderlandzka gierka w HoI - Gregory Mykko - 01.07.2019

Ja byłbym chętny w wolnej chwili Big Grin

RE: Suderlandzka gierka w HoI - Ryszard Maj - 01.07.2019

Już widzę ten sojusz III Rzeszy, ZSRR, USA i Wielkiej Brytanii... Big Grin

Bardziej myślałem o walkach między graczami, bo AI w tej grze nie stanowi jakiegokolwiek wyzwania jeśli gra się mocarstwami...
Taki scenariusz 1939 gdzie 1 gracz na III Rzeszy walczy przeciw graczom na Polsce, Francji i Wielkiej Brytanii byłby fajny... Albo jakieś fikcyjne kampanie jak ententa bałkańska podbijająca całą Europę... Big Grin

RE: Suderlandzka gierka w HoI - Norbert Byfyj - 02.07.2019

Ja to wpierw muszę sobie przypomnieć jak się dobrze grało.

RE: Suderlandzka gierka w HoI - Karl von Schwarzengrau - 05.07.2019

Też muszę poprawić sobie skilla. Kilka miesięcy temu wygrywanie było jakoś łatwiejsze. Efekty przerwy Big Grin
Trzeba sobie odpalić grę Niemcami i dać buffa ZSRR. Jak ruszy >1000 sowieckich dywizji z buffami w ataku to od razu wszystko się przypomni Big Grin