Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Forum Państwa Suderlandzkiego
Pikieta poparcia dla polityki kolonialnej - Wersja do druku

+- Forum Państwa Suderlandzkiego (http://suderland.y0.pl)
+-- Dział: Prowincje Republiki Suderlandu (http://suderland.y0.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+--- Dział: Miasto Stołeczne Deliland (http://suderland.y0.pl/forumdisplay.php?fid=81)
+---- Dział: Plac Santo Delilad (http://suderland.y0.pl/forumdisplay.php?fid=88)
+---- Wątek: Pikieta poparcia dla polityki kolonialnej (/showthread.php?tid=3520)Pikieta poparcia dla polityki kolonialnej - Karl von Schwarzengrau - 03.08.2019

Podczas protestów i wzbierających na sile napięć w Okręgu Ostlandzkim, w stolicy Republiki Suderlandu - Delilandzie, na placu Santo Deliland, zorganizowano pikietę poparcia dla polityki kolonialnej. Do pikietujących cały czas dołączają kolejni mieszkańcy Delilandu.
Zaczęto od odśpiewania hymnu, a następnie zebrani przystąpili do wykrzykiwania haseł poparcia dla polityki kolonialnej i nordackich samorządów. 
Na miejscu zjawili się również delilandcy członkowie "Białej Gwardii", którzy w mundurach organizacji paramilitarnej, przybyli ze sztandarami i odśpiewali swoją pieśń. Poza nimi zjawiają się także członkowie różnych partii oraz ruchów politycznych, manifestując swoją jedność i poparcie.

[Obrazek: merlin_150461070_943556cc-5189-4d09-9b9f...le=upscale]