Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Uroczyste otwarcie Linii Koburgijskiej
#1
Dzisiaj rano, Kierownik Resortu Obrony Narodowej Karl von Schwarzengrau, wylądował na lotnisku w Bruselii i wraz z eskortą wojskową, skierował się w kierunku najdalej wysuniętego na wschód fragmentu granicy Koburgii.
Na miejscu konwój zjawił się o godzinie 12:00. Wtedy rozpoczęła się ceremonia otwarcia Linii Koburgijskiej.
KRON zaczął od krótkiego przemówienia:

Cytat:Żołnierze!
Stacjonujecie tu już dwa miesiące. Zabraliście swoje rodziny z naszych rodzimych wysp i zaczęliście budować Suderland na nordackich ziemiach. Koburgia jest naszą forpocztą. Forpocztą na budowę być może imperium kolonijnego, ale przede wszystkim forpocztą broniącą cywilizacji i kultury mikronacji. Broniliście, osłanialiście przez ostatnie dwa miesiące naszą granicę wraz z robotnikami budującymi linię obronną, która będzie naszą żelazną tarczą przeciw zgorszeniu panującemu na Nordacie od dawna.
Od dzisiaj zasiądziecie w bunkrach i okopach tej linii. Już więcej nie będziecie musieli martwić się zasadzkami zakładanymi w okolicznych lasach przez bojowników okolicznych watażków. Teraz jesteście bezpieczni, jesteście osłonięci żelazną tarczą. Ale pamiętajcie, że za liczne prowokacje, porwania i kradzieże watażkowie kiedyś odpowiedzą. I tak żelazna tarcza przerodzi się w żelaznego gryfa, który zniszczy prowokatorów i będzie górował nad Nordatą.
W trakcie swojego pobytu wyszkoliliście na dobrych żołnierzy naszych towarzyszy z pobitych, przez Brodryjczyków jak i jej poprzedników, narodów. Są równie oddani Suderlandowi jak Wy, są równie jak Wy świetnie wyszkoleni. I za to należą Wam się wielkie słowa uznania. Pokazaliście, że jesteśmy w stanie stworzyć lojalną nam międzynarodową, nordacką armię, która będzie symbolem porządku jaki zaprowadzimy na tym kontynencie w najbliższych latach.
Czołem Żołnierze Republiki Suderlandu!
Niech żyje Suderland!

Tym samym KRON Karl von Schwarzengrau przekazał wartę kompanii honorowej, która zasiadła w bunkrach i okopach. Od teraz Koburgia jest w pełni bezpiecznym regionem.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Topic Options
Wątek zamknięty