Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

testowa trasa samochodowa Brusselia południe
#1
Na południe od stolicy Koburgii znajduje się plac, w którym wkrótce nieużytkowane drogi zostaną gruntownie przebudowane w celu uzyskania wysokiej jakości trasy,  na której Koburskie Zakłady Motoryzacyjne będą mogły podjąć się testów swoich pojazdów, które możliwe, że w niedługim czasie będą gotowe opuszczać fabrykę. Dokładna lokalizacja to wieś Solwer pod Brusselią.
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Topic Options