Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Pracownicy naukowi
#1
W związku ze złożeniem przeze mnie wniosku o nową działalność gospodarczą do KRD rozpoczynam pierwszą fazę naboru pracowników naukowych. Poszukiwani są pracownicy z tytułem minimum doktora z dziedzin ścisłych- matematyka, biologia, chemia. Oczywiście praca byłaby honorowana odpowiednim wynagrodzeniem w wysokości kilkunastu tysięcy koron miesięcznie. W przypadku odniesienia sukcesów badawczych wypłacana byłaby premia.

Poniżej proszę o zgłoszenia. Oferta skierowana przeze mnie jest ofertą pracy w centrum naukowym, lecz jest ona owiana obecnie niepewnością- czy zostanie zaakceptowana. Aktualizacja postępu zostanie natychmiastowo tutaj zamieszczona. 
W tym czasie proszę zainteresowanych pracowników o zgłoszenie się. Dodam tylko, że każden pracownik zostanie zatrudniony na umowie o pracę, co zmniejszy niepewność i umożliwi legalne zatrudnienie.

Z poważaniem,
A.Alviusz

Arkadiusz Alviusz - Magister BiologiiMagister FilozofiiDoktor Hab. Nauk Medycznych

[Obrazek: 1BH1y1F.png?1][Obrazek: zfAOj4q.png]

[img=0x0]https://i.imgur.com/EVXEsaU.png[/img]Krzyż Czynu
Odpowiedz
Topic Options


Wiadomości w tym wątku
Pracownicy naukowi - przez Arkadiusz Alviusz - 07.01.2018, 01:59
RE: Pracownicy naukowi - przez Norbert Byfyj - 07.01.2018, 17:38
RE: Pracownicy naukowi - przez Arkadiusz Alviusz - 07.01.2018, 18:30