Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Ankieta: Czy byłbyś gotów zaangażować się w myślistwo i/lub wędkarstwo jeśli działałoby w sposób przedstawiony w poście?
TAK
50.00%
3 50.00%
NIE
50.00%
3 50.00%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Dochód z myślistwa i wędkarstwa
Chodziło mnie o te wyliczenia miesięcznych przychodów. Skąd wzięły się te pieniądze?

Pan zajmuje się łowiectwem, bo Pana to interesuje i Pan to lubi. Ja z tych samych powodów zajmuję się koleją. Miałem jednak na myśli zmuszanie innych osób do wykonywania zajęć dodatkowych, na które nie mają ochoty, a sądzę, że trudno będzie znaleźć w naszych warunkach sześciu pasjonatów myślistwa.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options

Wiadomości w tym wątku
RE: Dochód z myślistwa i wędkarstwa - przez Ryszard Maj - 14.03.2019, 22:45