Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Uroczystości sformowania Białej Gwardii
O 11:00 Gwardziści zjawili się na placu. Wtedy też Karl von Schwarzengrau wygłosił przemówienie.

Cytat:
Towarzysze!
Dzisiaj macie swój dzień. Świętujecie rok istnienia Białej Gwardii znanej wcześniej jako Legion Białych Orłów. Jestem dumny z tego, że za moją sprawą, coraz więcej Suderlandczyków jest gotowych chwycić za broń i pełnić oficjalną służbę w wojsku, bądź szkolić się pod moim okiem w Białej Gwardii.
Pamiętam jak sformowałem tę grupę paramilitarną. Pamiętam jak wykupiłem dla Was broń i ośrodek szkoleniowy. Pamiętam jak Was było ledwo 10. Potem 15. A teraz, aż 1500!
To jest nadzieja, a zarazem duma. Nadzieja, że będziecie stać na straży tego co budujemy. A duma, ponieważ Wy się ku temu skłaniacie.
Przedwczoraj było was 15. Wczoraj 150. Dzisiaj 1500. A jutro, kto wie? Może 15000. 
Jeście paramilitarną siłą zbrojną narodu. Stoicie, chcecie stać na straży nie tylko państwa i narodu, ale też ideologii i wartości.
Wielu z Was wstępuje do Sił Zbrojnych. Wyszkoleni pod moim okiem jesteście świetnymi szeregowymi, kapralami, sierżantami, a nawet oficerami. Może kiedyś generałami. 
Zaszczepiona w Was dyscyplina sprawia, że się nie martwię ani o lojalność wojska wobec państwa, ani o to, że zagrozi nam wróg zewnętrzny czy wewnętrzny.
Mam nadzieję, że jak za rok tu się spotkamy będzie was 15000. A za 2 lata - 150 000.

Niech żyje Wielki Suderland!

Po przemówieniu Prezesa, swój czas mieli przedstawiciele Białej Gwardii oraz NPS.

O 11:30 wznowiono część integracyjną. Szacuje się, że bierze w niej udział ponad 5000 tysięcy cywili z tendencją wzrostową.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Topic Options
Wątek zamknięty 

Wiadomości w tym wątku
RE: Uroczystości sformowania Białej Gwardii - przez Karl von Schwarzengrau - 14.04.2019, 14:04