Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Suderlandzka nitka szkalowania kibiców - idiotów
#1
Otwieram dosyć nietypowy wątek. Polega on na wrzucaniu filmików ukazujących kuriozalne zachowanie kibiców na danym wydarzeniu sportowym, którzy zachowują się po prostu jak idioci.
Otwieram ten wątek głównie z powodu tego co dzisiaj wydarzyło się na etapie Giro d'Italia, gdzie jeden z takich geniuszy spowodował upadek jednego z czołowych kolarzy klasyfikacji generalnej wyścigu, odbierając mu szansę na zwycięstwo na etapie, a zarazem awans w klasyfikacji.A jako, że oglądam kolarstwo już 11 sezon, to widziałem takich pajaców na trasie już wiele razy. Dlatego też wrzucę i kolejne filmiki.

Tutaj kolejna akcja z dzisiejszego etapu


Jak widzimy znalazło się dwóch bałwanów pchających jednego z kolarzy (byłego skoczka narciarskiego!) - Primoza Rogliča, 3 kolarza całego wyścigu. Przez takie przepychanie go przez kibiców, dostał 10-sekundową karę. Co prawda sam kolarz nie zauważył, że włączył mu się kolejny biegy i kara jest jak najbardziej zasłużona.
Kolejną kuriozalną sytuacją jest również zdarzenie z tegorocznego Giro. Sytuacja miała miejsce 3 dni temu, gdzie jakiś facet wyszedł na trasę tuż przed kolarzy i rzucił rower. Cudem uniknięto tragedii w postaci kraksy kilkudziesięciu kolarzy. LINK

Tutaj z kolei jakiś pajac pluje na kolarzy (Giro 2018)


W zeszłym roku poza tym była jeszcze sytuacja gdzie za kolarzem (który został opluty na powyższym filmie) biegło dwóch przebranych za lekarzy pajaców ze strzykawką i wziewami dla astmatyków insynuując mu doping.

Tutaj z kolei Tour de France 2018. Ktoś podbiega do kolarza (którego dotyczą dwie powyższe sytuacje!) i go popycha


Tutaj ten sam kolarz uderza jakiegoś kibica z Kolumbii, który stwarzał zagrożenie (flaga mogła wplątać się w koło). Tour de France 2016


Tour de France 2013. Akcja znowu z tym samym kolarzem. Ktoś do niego podbiega i pcha. Sam fakt, że to jest nielegalne, to jeszcze stwarza ryzyko kraksy.


Teraz TdF 2011. Tym razem inny kolarz, któremu jakiś "kibic" przebrany za lekarza, psika jakimś dezodorantem lub gazem w twarz.


Z kolarstwa pamiętam wiele takich akcji. Regularne buczenie francuskich kibiców na Anglików, rzucanie workami z moczem w Anglików (oczywiście rzucali Francuzi) czy wchodzenie na drogę lub spuszczanie zwierząt (głównie psów) ze smyczy.

Tak więc zapraszam do wspólnego śmiania się z wariatów i dzielenia się innymi takimi sytuacjami Big Grin Pośmiejmy się razem!
Karl von Schwarzengrau - I Elektor Państwa Suderlandzkiego; Naczelny Wódz Sił Zbrojnych; Deputowany Zgromadzenia Narodowego


Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options


Wiadomości w tym wątku
Suderlandzka nitka szkalowania kibiców - idiotów - przez Karl von Schwarzengrau - 01.06.2019, 22:40