Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Kancelaria prezydenta Huberta Michalczaka. Temat główny
#47
30 stycznia 2018 roku o godzinie 20:00 w Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość wręczenia oznaczeń dla 11 obywateli Suderlandu. Ordery otrzymują:

Norbert Byfyj - Złotą Odznakę „W Służbie Oświaty” i Odznaka Obywatelska
Ryszard Maj - Złotą Odznakę „W Służbie Oświaty” i Krzyż Czynu
Arkadiusz Alviusz - Krzyż Czyn
Roman Dmowski - Krzyż Czyn
Maximilian Groziwozki - Order Ojczyzny
Filip Lotnik - Złotą Odznakę „W Służbie Oświaty”
Eberhard von Razorin - Odznakę „Zasłużony Działacz''
Jeaherys von Razorin - Krzyż Czyn
Mortes von Razorin - Krzyż Czyn
Karl von Schwarzengrau - Order „Za osobiste męstwo”
Mystric I Suder - Order „Za osobiste męstwo”

Po wręczeniu oznaczeń, głos zabrał Pełniący Obowiązki Prezydenta Republiki Suderland Fryderyk Marks

Cytat:Co mogę powiedzieć. Ledwo jeden dzień pełnie urząd Prezydenta a już tyle oznaczeń. A prawdą jest to, że przez ostatnie miesiąc obserwowałem pracę waszej 11 i wiem, że zasługujecie na te oznaczenia. Ale może coś powiem o każdym z was.

Zaczniemy od Prezesa Sądu Najwyższego Maximiliana Groziwozkiego. Wspólnie pracowaliśmy w sądzie, dogadywaliśmy się dla dobra mieszkańców, a teraz ty pełnisz tak ważny urząd jakim jest prezesura tej instytucji. I pełnisz to wzorowo! Nie zabierasz głosu na tematy polityczne, robisz tylko to co należy do twoich obowiązków. Taki apolitycznych sędziów nam potrzeba.

Eberhard von Razorin, byłeś senator przez prawie 14 miesięczny. Ostatnio zacząłeś pracę w sądzie i musiałeś oddać mandat a byłeś ostatnim, który go pełnił od początku istnienia parlamentu. Zawsze się dostawałeś, bo ludzie Ci ufają i nie zmarnowałeś żadnego dnia na tym urzędzie.

Norbercie Byfyju, co mogę powiedzieć, bez Ciebie nasz kraj był gorszy. Kto by zajmował się sportem a zwłaszcza formułą 1? Kto by napisał te piękne encyklopedie? Kto by stworzył tyle ustaw i historii kopalń? Czapki z głów. Początkowo chciałem, żeby i ktoś inny otrzymał Odznakę Obywatelską, ktoś kto w krótkim czasie wykazał się wybitną aktywnością, ale niestety z nowych obywateli aż tak dużo aktywnych nie jest. Ale w przyszłości na pewno dołączy do Ciebie Norbercie więcej osób.

Ryszard, co Ci mogę powiedzieć. Należą Ci się te ordery. Kto jak nie ty by zajął się naszą gospodarką, w końcu jesteś twórcą naszego banku oraz stworzyłeś historie starożytną w jedną całość. Poza tym nikt tak pięknie jak ty nie napisał historii naszych miast.

Panowie Roman Dmowski, Jeaherys von Razorin, Mortes von Razorin i Arkadiusz Alviusz. Na ekonomii nie znam się i nawet nie jestem godny rozmawiać z wami na ten temat. Wiele zrobiliście, jak i dla komisji gospodarki, która ma pomóc nam rozwoju kraju jak i w ujednoliceniu podatków.

Filipie Lotnik, otrzymuje Złotą Odznakę „W Służbie Oświaty” i to nie bez przyczyny. Poświęcasz swój czas na pisanie biografii naszych władców, a pełnisz wiele innych urzędów.

Nie mogło też zabraknąć oznaczeń dla osób co zajmują się naszą obronnością. Panie Karl von Schwarzengrau mimo, że jest Pan Kierownik Resortu Obronny Narodowej ledwie 3 miesiące to zrobił Pan naprawdę dużo. Akademia Oficerska, ustawy i wiele innych. Panie Mystric I Suder, a Pan za wzorową postawę obywatelską, że przeznacza Pan własne środki na obronne granicy również otrzymuje order „Za osobiste męstwo”. Obydwu wam należy się salut, ale nie rzymski.

Oby takich chwil było więcej. Oby nasza ojczyzna miała jak najwięcej takich synów.

Osoby odznaczone proszę o złożenie ślubowania oraz może wygłosić przemówienie:

"Ja jako obywatel Republiki Suderlandu, z radością przyjmuje te oznaczenie i uroczyście ślubuje traktować go z należytym szacunkiem jako najwyższego państwowego odznaczenia (Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i wszyscy święci)"
Fryderyk Marks 

..Nadejdą czasy, kiedy Ci, którzy zamykali smoki będą błagać nas o to, żeby nie oddawać ich w ich szpony''Topic Options
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kancelaria prezydenta Huberta Michalczaka. Temat główny - przez Leszek Roskohard - 26.09.2017, 21:59
RE: Kancelaria prezydenta Huberta Michalczaka. Temat główny - przez Leszek Roskohard - 29.09.2017, 23:41
RE: Kancelaria prezydenta Huberta Michalczaka. Temat główny - przez Fryderyk Marks - 30.01.2018, 21:00
RE: Kancelaria prezydenta Huberta Michalczaka. Temat główny - przez Guliano Giuseppe Montini - 01.03.2018, 19:34