Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Oddolny Ruch na Rzecz Odbudowy Miast
#1
Oddolny Ruch na Rzecz Odbudowy Miast

1. Informacje główne
     Niniejszy Ruch jest inicjatywą obywatelską, niezależną od władz państwowych. Powstał w celu sprawowania pieczy nad prawidłowym rozwojem miast i prowincji Suderlandu.

2. Program działania
Cytat:1) Udało nam się doprowadzić do uchwalenia ustawy o ustroju przestrzennym państwa, jednakże teraz trzeba pilnować jej prawidłowego przestrzegania. Zamierzamy prowadzić w tym celu dwutorowe działania. Po pierwsze edukować, tłumaczyć i wyjaśniać jak należy rozumieć tę ustawę. Jesteśmy przy tym otwarci na wszelakie pytania. A po drugie, napominać i reagować w przypadku zauważenia wypaczeń przepisów tej ustawy.

2) Ważny jest również schludny wygląd miast. Dlatego postanowiliśmy przeprowadzać akcje mające na celu pomoc w samym urządzaniu miast. Radzić, wskazywać na ciekawe pomysły i prowadzić edukację z zakresu urządzania miast, a także pomagać.

3. Historia
     Ruch powstał 4 czerwca 2017 r. na skutek zamieszania związanego z uchwalaniem ustawy o ustroju przestrzennym państwa. Senatorowie podczas prac zaproponowali wadliwe poprawki, które doprowadziłyby do jej uśmiercenia. Przeciwdziałając temu, Ruch rozpoczął szeroko zakrojoną akcję mającą na celu wytłumaczyć doniosłość ustawy i potrzebę odrzucenia wspomnianych poprawek, a także edukację w zakresie funkcjonowania miast. Podjęte działania okazały się skuteczne, bowiem 10 czerwca prezydent podpisał dokument w pierwotnym brzmieniu.
     Na tym sukcesie działalność Ruchu się nie zakończyła. 18 czerwca ogłoszono nowy program, który obowiązuje do dziś. Teraz organizacja zajmuje się dbaniem o spójną i bezproblemową egzystencję miast.

4. Członkostwo
     Członkostwo w Ruchu jest honorowe i wyraża udzielenie wsparcia dla promowanym przez Ruch wartości. Do Ruchu można zapisywać się i okazać swoje wsparcie w niniejszym temacie.

5. Odznaka
     Specjalnie dla członków Ruchu zostaje wprowadzona honorowa odznaka:
[Obrazek: Bsdz2b2.png]

UWAGA! Wzór odznaki jest zastrzeżony wyłącznie dla honorowych członków Ruchu.

Odznaka jest również dostępna w mniejszej rozdzielczości, aby nie rozciągać podpisów. Tutaj znajduje się link.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa


Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options


Wiadomości w tym wątku
Oddolny Ruch na Rzecz Odbudowy Miast - przez Ryszard Maj - 25.08.2017, 14:38