Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Praca w Departamencie Bezpieczeństwa
Departament Bezpieczeństwa poszukuje pracownika na stanowisku pracownik biura/pisarz. Obowiązki w skrócie: pisanie raportów i informacji o działalności Departamentu. Oferujemy miłą atmosferę i dobrą płacę.

Kto chętny, proszę się zgłosić pod tym wątkiem albo na wiadomość prywatną, wiecie chyba, gdzie mnie znaleźć.

Ps. Rzadko zdarzają się takie oferty, większość pracy w Suderlandzie jest nudna. U nas możecie liczyć na maksymalne ryzyko, otwieramy się na rynki zagraniczne...

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Odnośnie ryzyka... ja chciałbym się zapytać pana o taką jedną kwestię. Otóż doszły mnie słuchy, że jednym z zadań departamentu jest też łapanie zwierząt ze wścieklizną. Czy jeśli podczas jednej z akcji zostanę ugryziony przez takie zwierzę i choroba rozwinie się w moim organiźmie to dostanę odszkodowanie?

Arkadiusz Alviusz - Magister BiologiiMagister FilozofiiDoktor Hab. Nauk Medycznych

[Obrazek: 1BH1y1F.png?1][Obrazek: zfAOj4q.png]

[img=0x0]https://i.imgur.com/EVXEsaU.png[/img]

Krzyż Czynu
Odpowiedz
Sądziłem, że już ktoś się zgłosił a to pan Arek jakieś banialuki gada o psach...

Odpowiedz
(06.01.2018, 18:45)Roman Dmowski napisał(a): Ps. Rzadko zdarzają się takie oferty, większość pracy w Suderlandzie jest nudna. U nas możecie liczyć na maksymalne ryzyko, otwieramy się na rynki zagraniczne...

mam zastrzeżenia co do tego otwarcia się na rynki zagraniczne. Artykuł pierwszy rozdział pierwszy jest następujący "Policja ma za zadanie pilnować porządku na terenie Republiki Suderlandu oraz ochraniać jej obywateli". Zgodnie z tym jak chcecie otwierać się na rynki zagraniczne to łamiecie ustawę o policji, a to raczej dobrze nie świadczy o tej instytucji.

Pełna ustawa: http://suderland.y0.pl/showthread.php?tid=55
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Jakby pan zauważył, Departament jest nową jednostką, nieujętą w ustawie o policji a zatem... jakieś jeszcze pytania? Bo zaczyna mnie denerwować to odchodzenie od tematu.

Ps. Zmotywował mnie pan do rozpoczęcia prac nad ustawą o naszej służbie...

Odpowiedz
W takim razie, skoro tego nie ma to jakim prawem działa? Czy zatem istnienie departamentu bezpieczeństwa okazało się nielegalne?
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Jestem zainteresowany działaniem w Departamencie Bezpieczeństwa.

Odpowiedz
(07.01.2018, 19:18)Norbert Byfyj napisał(a): W takim razie, skoro tego nie ma to jakim prawem działa? Czy zatem istnienie departamentu bezpieczeństwa okazało się nielegalne?

Zważywszy na to, że Departament Bezpieczeństwa istnieje od września, a KRSW Eberhard von Razorin zaprzysiężył chociażby mnie (Jestem Zastępcą Szefa DB, ale o tym chyba każdy wie), a akcje DB spotykały się z wielkim aplauzem wśród obywateli (nawet tych, co posiadali najważniejsze stanowiska!) jestem zdziwiony takim pytaniem. Jakby było nielegalne, to taki dział by nawet nie powstał na forum... Mimo wszystko, kwestia DB powinna zostać uregulowana.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
(10.01.2018, 11:05)Karl von Schwarzengrau napisał(a): a akcje DB spotykały się z wielkim aplauzem wśród obywateli

No nie wiem nie wiem, pamiętajmy o ludobójstwie i samosądach jakie wykonywało DB na zjawistach.
Jeaherys von Razorin - Senator VIII Kadencji Doktor Prawa

[img=0x0]https://i.imgur.com/R827141.png[/img][img=0x0]https://i.imgur.com/EVXEsaU.png[/img]

Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
>mów o ludobójstwie i samosądach
>kodeks karny nie istnieje

Terefere panie Razorin, panie Pietrow, zapraszam na prywatną wiadomość, tam porozmawiamy o pracy.

Odpowiedz
Ja uważam, iż działanie DB jest jak najbardziej potrzebne. Działania podjęte przez pracowników Departamentu mogą wzbudzać wiele kontrowersji szczególnie wśród osób ponad miarę umoralnionych, dla których wykonanie wyroku śmierci jest sprzeczne z prawem. Według mnie działanie takie zapobiega (prevention better than cure) powstawaniu problemów społecznych, które należałoby rozwiązywać. Dodatkowo uważam iż jeśli istnieją środki mogące uleczyć środowisko mieszkańców kraju to należy jak najszybciej działać, a nie zostawiać probem nierozwiązanym, gdyż on szkodzi. Kierując się swoim "primum non nocere" uważam, iż zabicie problemu, dosłownie, uzdrowiło społeczeństwo, zaś pozostawienie ów problemu powodowałoby szkodzenie mieszkańcom Suderlandu.

Z poważaniem,
dr hab.n.med. A.Alviusz

Arkadiusz Alviusz - Magister BiologiiMagister FilozofiiDoktor Hab. Nauk Medycznych

[Obrazek: 1BH1y1F.png?1][Obrazek: zfAOj4q.png]

[img=0x0]https://i.imgur.com/EVXEsaU.png[/img]

Krzyż Czynu
Odpowiedz
(10.01.2018, 17:37)Roman Dmowski napisał(a): >mów o ludobójstwie i samosądach
>kodeks karny nie istnieje

Podpowiem, jeżeli nie istnieje jakieś odpowiednie prawo to wykorzystuje się sądzenie na podstawie prawa naturalnego, tak przez długi czas świat funkcjonował i na dobrą sprawę w teorii mikronacje mogłyby działać.

Odpowiedz
Panie von Razorin,
Jedyną osobą, która widziała w tym ludobójstwo był Pan, pozostali popierali działania DB, albo pozostawali neutralni w tej kwestii.

Panie Byfyj,
Nie rozumiem w jakim celu Pan to pisze. Jak chce Pan, abyśmy zostali osądzeni to proszę złożyć pozew. 
Jednakże przypominam Panu, że był Pan jednym z tych co patrzyli na to z wielkim entuzjazmem. Dodam, że obecny Prezes SN, kiedy to Pan von Razorin dopatrywał się ludobójstwa, sam napisał, iż by strzelał do zjawistów.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Odświeżam temat, przy okazji dodając możliwość pracy w WSI

Zapytacie dlaczego, więc odpowiadam. Departament każdy zna, wsławił się wieloma akcjami, ale każdy powie, on jest nasz! Krajowy! Działa na rzecz siły naszego narodu. Taki będzie nadal, nadchodzą jednak nowe czasy, otwierają się wyzwania i to my, musimy stać w pierwszej linii frontu w walce o aktywność i Wielki Suderland. Naprawdę zachęcam was, nie pożałujecie...

Odpowiedz
Topic Options