Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Zaproszenie na Szczyt
Wasza Ekscelencjo Panie Prezydencie,

W imieniu Rządu Królestwa Hasselandu mam zaszczyt zaprosić JJego Ekscelencje Prezydenta wraz z delegacją na II Szczyt Promocji Mikronacji, który odbędzie się na przełomie lutego i marca w hasselandzkim Vienbien - (LINK).

[Obrazek: ?url=forum.hasseland.eu%2Findex.php%3Fac...39%3Bimage]

W razie pytań, służę pomocą.

Z poważaniem,

/-/ Eddard Nopqtern, Premier Królestwa Hasselandu
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej

Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.

Odpowiedz
Szanowny Panie Premierze,

Niezmiernie jest mi miło jako osoby Pełniącej Obowiązki Prezydenta Republiki Suderlandu przyjąć te zaproszenie, oczywiście na sam szczyt uda się już Prezydent Michalczak, jednak póki jest na urlopie, to chciałbym uzyskać jak najwięcej informacji na temat Szczytu, żeby mu potem przekazać informacje.

Pozdrawiam,

Pełniący Obowiązki Prezydenta Republiki Suderlandu
Fryderyk Marks
Fryderyk Marks 

..Nadejdą czasy, kiedy Ci, którzy zamykali smoki będą błagać nas o to, żeby nie oddawać ich w ich szpony''

Odpowiedz
Panie Premierze. Ja również bardzo chętnie wybiorę się na to wydarzenie, jeżeli oczywiście pozwolą mi na to obowiązki realne i mikronacyjne. Ale dołożę wszelkich starań, aby móc udać się do Hasselandu aby móc uczestniczyć w debacie na ten jakże ważny temat.
Filip Lotnik - Doktor Hab. Historii

Senator XIII Kadencji
Podporucznik Suderlandzkich Sił Zbrojnych 
Dowódca Drugiego Pułku Saperów Pierwszej Niezależnej Brygady Saperów i Inżynierów

Nie chodzi o wygraną, tylko o przegraną przeciwnika.

[img=0x0]https://i.imgur.com/R827141.png[/img][img=0x0]https://i.imgur.com/mPBTPW2.png[/img]

Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Szanowni Państwo,

II Szczyt Promocji Mikronacji w Vienbien zacznie się już za 2 dni. Jednakże już od dziś zapraszam delegacje krajowe do rejestrowania się w specjalnie wyznaczonym do tego dziale.

Będziemy zaszczyceni obecnością przedstawicieli Waszego Państwa.

Do zobaczenia w Vienbien!

[Obrazek: ?url=forum.hasseland.eu%2Findex.php%3Fac...43%3Bimage]
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej

Odpowiedz
Szczyt właśnie się rozpoczyna się. Zapraszam delegatów na Ceremonię Otwarcia.

Odpowiedz
Topic Options