Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Raport z działalności w Królestwie Hasselandu
Szanowny Panie Kierowniku!
Drodzy obywatele!

Przybywam z powrotem do mojej ukochanej Republiki. Nie dane mi było przebywać w Królestwie dłużej, głównie przez decyzję królewską nakazującą mi opuszczenie kraju. 
Te kilka miesięcy spędzonych w Hasselandzie uważam za czas dla mnie stracony. W Hasselandzie zostałem przyjęty miło, w końcu przywiozłem ze sobą dary - wielką paczkę z aktywnością i taką postawiłem sobie misję, by pomóc Hasselandowi w rozbudzeniu kraju. Po początkowym entuzjazmie czar opadł i rozpoczął się etap rutyny, nadawanie komunikatów z życia naszej Najjaśniejszej Republiki szło w parze z proponowaniem stronie hasselandzkiej kolejnych projektów współpracy międzypaństwowej, chodziło tu o wspólny wyścig kolarski, mecz. Plany poszły w eter i spełzły jednak na niczym ku mojemu zdziwieniu. Obserwując ostatnio coraz gorętszą atmosferę wokół sprawy inkorporacji do Sarmacji, pozwoliłem sobie na trochę niewybrednych słów. Zdaję sobie z tego sprawę, że ambasadorowi to nie przystoi, jednak nie mogłem zdzierżyć faktu niezwykłej obłudy ze strony króla i na tym poprzestańmy.

Relacje z Królestwem są z złym stanie, trzeba to przyznać, dlatego proponuję Panu następujące rozwiązanie tj. wyznaczenie nowego przedstawiciela Republiki na ambasadę, musi to być koniecznie osoba o mocnych nerwach albo czekanie, jak się potoczą negocjacje inkorporacyjne, gdyby się powiodły, nie musielibyśmy się fatygować do Angemontu tylko bezpośrednio do Grodziska.

Mam nadzieję, że ten list stanie się zaczątkiem dyskusji nt. naszych relacji międzypaństwowych.

Z poważaniem
Dmowski

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Póki co i tak ktoś będzie musiał byc ambasadorem. Ambasada nie może sobie tak stać pusta. Decyzji króla nie rozumiem, ponieważ jeśli ta jedna pańska wypowiedź dot. przecieków o włączeniu się Hasselandu do Korony Sarmacji to w takim wypadku mamy dosyć skandaliczną sytuację. Póki co jedyną możliwością zostaje rozpisanie nowych zapisów na ambasadora oraz przejęcie tej funkcji z powodu vacatu.
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Optuję za tym, by to pan tymczasowo został ambasadorem. Z podkreślenism słowa tymczasowo. Dziękuję Panu Kierownikowi za okazane wsparcie.

Odpowiedz
Tak też się stało na mocy rozporządzenie, które wydałem, a także napisałem stosowny post w Hasselandzie.
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Jak widzę, został Pan dość dobrze przyjęty przez króla, oby to nie była kolejna teatralna maska.

Odpowiedz
Topic Options