Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

10000
Taki tu sobie dziwny wątek. Jakiś dziwny tytuł z samych cyferek. W zapisie binarnym dające nam w zapisie dziesiętnym 16. Jednak spójrzmy na dół forum i co? Ohh... Taka ciekawa liczba. Jakby o jeden dodać to byłoby... Dokładnie! tyle ile w wątku! Piękne co nie? Wspaniałe dzieło mieszkańców. Cóż więc? Tak jest mamy post numer dziesięć tysięcy. Zajęło to trochę czasu, więc uczczę to klasycznie naszym "sportem narodowym" znanym jako liczenie:
[Obrazek: 10kballoonslg.jpg]

To tyle ode mnie i cieszmy się. Ku chwale Suderlandu.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Gdyby ktoś nieobeznany z naszym krajem zobaczył tytuł, pomyślałby, że znowu tutaj ktoś chce robić maraton wyliczanek, jednak myliłby się.

Życzyłbym naszej kochanej Republice kolejnych 10 tys. postów, bynajmniej wartościowych. A tak w ogóle to kobiety Suderlandu, wszystkiego najlepszego!
gen. Stanisław Dmowski 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Gratuluję wszystkim,ponieważ to wspólna praca Smile
Życzę kolejnych 10 000 tysięcy postów i więcej.
Mystric I Suder - Gubernator Hrabstwa Ellador Adiunkt

[img=0x0]https://i.imgur.com/V80hI8c.png[/img]     

[Obrazek: ufWAaxh.png?1]

Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
E tam kolejne 10 000, lepiej do 10 000 dopisać jedno 0 i będzie 100 000 i tego życzę Big Grin
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
[Obrazek: n_10000_a.jpg]

Na wiosnę Wyspiański, a na lato Curia-Skłodowska
Fryderyk Marks 

..Nadejdą czasy, kiedy Ci, którzy zamykali smoki będą błagać nas o to, żeby nie oddawać ich w ich szpony''

Odpowiedz
Gratuluję! Warto jeszcze przypomnieć, że na starym forum licznik pokazuję liczbę 9928 postów Wink.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Przy czym i tak ten stary ma swoje usunięte posty z różnych przyczyn. Niestety w tym przez Zjawę.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Gryf 
Dziękujemy Panu von Schwarzengrau za napisanie kolejnego milowego kamienia:

[Obrazek: gXe0CNV.png]

Odpowiedz
A chciałem być przy tej chwili... Właśnie tak myślałem sobie, że niedługo te 20 000 wybije.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Chamsko trochę, ale tutaj klupłem post numer pięć tysięcy

EDIT: czyli to jest ta niespodzianka w postaci ostatniej gwiazdki i nowego podpisu, XD

Odpowiedz
No nieźle. Cały czas się łudziłem, że jednak ja zdążę wklepać jako pierwszy 5000 postów... Niby człowiek wiedzioł, ale się łudził Big Grin
Gratuluję. 5000 postów to nie byle jakie posty. Najlepsza miara pańskiego zaangażowania i aktywności na przestrzeni wszystkich lat istnienia Republiki.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Nie mam pojęcia. Gwiazdki i tytuły ustawił kiedyś pan Fryderyk Marks. Dla mnie to trochę zbędny bajer Wink.

PS. Gratuluję!
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Gratuluję Panu wyniku. Obyśmy wszyscy kiedyś się mogli takim tytułem pochwalić.
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options