Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Protest przeciw odbieraniu wolności - Cassadella
#1
O 17:00, w Cassadelli zaczął się protest przeciw odbieraniu wolności. Na miejscu protestu, już po 16 było ok. 5 000 ludzi i konieczne było ściągnięcie dodatkowych oddziałów Policji mających dokładnie zabezpieczyć zgromadzenie.
Protest rozpoczął Karl von Schwarzengrau swoim przemówieniem:
Cytat:Obywatele!
Dzisiaj zaczynamy drugą falę protestów w Suderlandzie. I chociaż osiągnęliśmy nasz cel przed protestami, nie należało ich odwoływać. Wręcz przeciwnie. Należy wzmocnić ich siłę, pokazać, że jesteśmy silni i nie damy się zastraszyć, nie damy sobie odebrać praw! 
Cieszy mnie to, że po wczorajszym bardzo dobrym dniu, utrzymujemy wysoki poziom. Nie ma żadnych niepotrzebnych burd, a protesty przeprowadzane są w pokojowej atmosferze. W dodatku na miejsca protestów przychodzi za każdym razem więcej osób niż się spodziewaliśmy.
Nie jesteśmy bezmyślnym zbiegowiskiem, a świetnie zorganizowaną, wykształconą i silną formacją polityczną, której nie należy odbierać praw i swobód kneblując jej usta!
Niech żyje Suderland!

Protest trwał do 17:55. O tej godzinie, Karl von Schwarzengrau podziękował uczestnikom za udział. W proteście wzięło udział ok. 8 000 ludzi.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options