Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

[Praca+] Budowa szpitala w Moradores
(03.04.2019, 08:38)Norbert Byfyj napisał(a): Jakże teraz dziwnie patrzy się na ten niedokończony budynek, czy ten klocek będzie wiecznym symbolem tego co przyniósł zeszły rok?

Na co ja te cegły przez ten czas przerzucałem?
Hans von Eichenblatt - KRKiO, Senator, Gubernator Safez, KGP

Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Cytat:Na co ja te cegły przez ten czas przerzucałem?

Nie o takie szpitale przerzucałem cegły...

:p
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XI Kadencji, Prezes Związku Łowieckiego, Prezydent Miasta Deliland

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Jestem gotów powrócić na stanowisko i wspomóc w wznowieniu  budowy szpitala, zdaje się przecież że tak na prawdę nie ma chyba żadnej pomocy medycznej w naszym kraju poza ratownikami strażackimi i ew. armia i policją która jak sądzę posiada wyszkolenie pierwszej pomocy itp.

Jeszcze jednak pytanie jak będzie wyglądać zatrudnianie w takim szpitalu na stanowiska lekarzy oraz ratowników? Kto będzie Dyrektorem szpitala?

Jeśli wznowimy prace nad szpitalem jestem gotów podjąć prace "na wczoraj".

Odpowiedz
Jeśli chodzi o pomoc medyczną to można założyć, że są szpitale wojskowe.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XI Kadencji, Prezes Związku Łowieckiego, Prezydent Miasta Deliland

Adiunkt

Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Fajnie, że przypomniano sobie o tym jakże zacnym projekcie. Warto się zastanowić o tym, czy go kontynuujemy, może jakieś modyfikacje programu praca+? Byłoby to coś ożywczego.
gen. Stanisław Dmowski 

Krzyż Czynu
Odpowiedz
A czy pan chce przerwać już budowę szpitala kiedy tyle już zrobiliśmy? Przecież zostawimy betonowego kloca w środku miasta bezużytecznego Big Grin jak pan chce modyfikować prace+

Odpowiedz
Jakże zabawnie ten post teraz brzmi.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Niech szpital będzie symbolem ułomności i biedy umysłowej

Adiunkt

Odpowiedz
Mówicie, że w Moradores ma być oddział specjalny Szpitala Ostatecznej Głupoty? Smile
gen. Stanisław Dmowski 

Krzyż Czynu
Odpowiedz
To szpital ostatecznej głupoty jeszcze działa?
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
W teorii nie, ale w praktyce okazało się, że naprawdę jest popyt na taką placówkę, zwłaszcza w naszym państwie. Jakoś tam w podziemiach trzymają co niektórych w kaftanach i szprycują.
gen. Stanisław Dmowski 

Krzyż Czynu
Odpowiedz
Żeby nie było, przedstawiam zdjęcie tego co wykonano:

[Obrazek: 2931470_1000x.jpeg?rev=2]

Odpowiedz
W sam raz na placówkę dla wariatów. Moradores, ale ten budynek w pełni oddaje klimat Marwenabadu.

Adiunkt

Odpowiedz
Topic Options