Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Kancelaria Prezydenta Filipa Lotnika.
[font=.SF UI Text][font=.SFUIText]Oto kancelaria prezydencka V prezydenta Filipa Lotnika. Pojawiać się tutaj będą informacje, wszelkie sprawy i pytania do prezydenta proszę również składać tutaj.[/font][/font]
Filip Lotnik - Doktor Hab. Historii

Senator XIII Kadencji
Podporucznik Suderlandzkich Sił Zbrojnych 
Dowódca Drugiego Pułku Saperów Pierwszej Niezależnej Brygady Saperów i Inżynierów

Nie chodzi o wygraną, tylko o przegraną przeciwnika.

[img=0x0]https://i.imgur.com/R827141.png[/img][img=0x0]https://i.imgur.com/mPBTPW2.png[/img]

Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Thumbs Up 
Na mocy artykułu 36.4 Konsytucji Republiki Suderlandu, na sędziego sądu najwyższego nominuje Ryszarda Maja. Pan Maj proszony jest o potwierdzenie lub odrzucenie nominacji w tym wątku.
Filip Lotnik - Doktor Hab. Historii

Senator XIII Kadencji
Podporucznik Suderlandzkich Sił Zbrojnych 
Dowódca Drugiego Pułku Saperów Pierwszej Niezależnej Brygady Saperów i Inżynierów

Nie chodzi o wygraną, tylko o przegraną przeciwnika.

[img=0x0]https://i.imgur.com/R827141.png[/img][img=0x0]https://i.imgur.com/mPBTPW2.png[/img]

Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Szanowny Panie Prezydencie

Zgodnie z Konstytucją, zostałem wybrany przez Senat Republiki Suderlandu na urząd sędziego i w związku z tym składam Panu ślubowanie.

Ślubuję uroczyście jako sędzia Sądu Najwyższego służyć wiernie Republice Suderlandu, stać na straży prawa, obowiązki sędziego wypełniać sumiennie, sprawiedliwość wymierzać zgodnie z przepisami prawa, bezstronnie według mego sumienia, dochować tajemnicy państwowej i służbowej, a w postępowaniu kierować się zasadami godności i uczciwości.

Tak mi dopomóż Bóg!

Stanisław Dmowski

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
(14.07.2018, 20:12)Filip Lotnik napisał(a): Na mocy artykułu 36.4 Konsytucji Republiki Suderlandu, na sędziego sądu najwyższego nominuje Ryszarda Maja. Pan Maj proszony jest o potwierdzenie lub odrzucenie nominacji w tym wątku.

Szanowny Panie Prezydencie,

serdecznie dziękuję za tę nominację - jest ona dla mnie wyrazem ogromnego zaufania i docenienia mojej długoletniej pracy oraz umiejętności. Jednakże jestem zmuszony ją odrzucić z dwóch powodów.

Po pierwsze, mój czas, który jestem w stanie zaoferować Sudelandowi został znacząco ograniczony. Nie pozwoli mi on na sprawowanie urzędu sędziowskiego z należytą troską i zaangażowaniem. Ponadto, gdybym zgodził się go objąć, nie starczyłoby mi wspomnianego czasu na udział w innych formach aktywności, na których chciałbym się skupić. Również ograniczenia związane ze statusem sędziego uniemożliwiłyby mi ich realizację.

Po drugie, objęcie przeze mnie tego akurat stanowiska automatycznie spowodowałoby moją nominację na stanowisko Prezesa Sądu Najwyższego, czego chciałbym uniknąć - nie tylko z uwagi na brak czasu. W ostatnim czasie odbyłem rozmowę z panem Stanisławem Dmowskim, który wyraził swoja chęć do reformacji sądownictwa w naszym kraju, a przy tym zapewnił o swojej możliwości jej dokonania. W takiej sytuacji nie chciałbym stać się - z uwagi na moją ograniczoną aktywność - przeszkodą dla wprowadzanych zmian.

Z wyrazami szacunku
Ryszard Maj
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Szanowny Panie Prezydencie.

Pragnę przypomnieć, że zgodnie z decyzją CKW nalezy rozpisać wybory uzupełniające do senatu, których wciąż Pan nie przeprowadził.

Należy zwołać wybory powszechne na administratora czatu państwowego.
Norbert Byfyj - Wiceelektor, Deputowany, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów,  Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Topic Options