Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Suderlandzki Ośrodek Badań Społecznych [SOBS]
Information 
Witam serdecznie!

Pragnę państwu zaprezentować moja nową organizację, która ma na celu zbierać dane statystyczne w państwie i prezentować je w celu sprawdzania tego jak nasz kraj się trzymie oraz gdzie można doszukiwać się poprawy.

Ośrodek zamierza przedstawiać:
  • Aktywność liczoną w postach (na miesiąc, kwartał, rok)
  • Aktywność średnią na obywatela oraz na aktywnego obywatela
  • Aktywność poszczególnych obywateli
  • Wiele innych, które zostaną ujawnione z czasem
Norbert Byfyj - Regent Księstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator VIII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Prezentuję państwu aktywność obywatelską w postaci postów na forum jaką każdy z aktywnych obywateli wykonał:

1. Karl von Schwarzengrau - 162
  2. Norbert Byfyj - 157
  3. Hans von Eichenblatt - 42
  4. Stanisław Dmowski - 25
  5. Maximilian Groziwozki - 23
  6. Eberhard von Razorin - 22
  7. Markus Neuhoff - 18
  8. Gustaw II Vladerewski - 11
  9. Ryszard Maj - 8
  10. Mystic I Suder - 6
  11. Filip Lotnik - 3
W miesiącu sierpniu na forum pojawiło się 502 posty, z których to 477 zostało napisanych przez obywateli Republiki Suderlandu. 25 postów natomiast napisały osoby nie będące obywatelami Suderlandu (goście z zagranicy itp.)

[Obrazek: IFL8u3v.png]

Dodatkowe dane:

• Jakąkolwiek aktywność zanotowało 11 obywateli Republiki
  • Średnia aktywność na obywatela to 43,3 posta
  • Na forum przez okres sierpnia weszło łącznie 15 obywateli
  • 4 obywateli nie wykazało aktywności, w tym jeden przypadek dotyczy częstego wchodzenia na forum bez ani jednej kropki
Norbert Byfyj - Regent Księstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator VIII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Odpowiedz
Kiedy jesteś na urlopie prawie pół miesiąca, a dalej jesteś najaktywniejszym obywatelem...
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator X Kadencji, Prezes Związku Łowieckiego, Prezydent Miasta Deliland

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
(01.09.2018, 08:35)Karl von Schwarzengrau napisał(a): Kiedy jesteś na urlopie prawie pół miesiąca, a dalej jesteś najaktywniejszym obywatelem...

Sam miałem nieaktywny tydzień, dodatkowo jakieś 30 godzin życia zmarnowałem przez ostatni tydzień na granie w F1 2018, a pomimo tego wciąż wysoko jestem w słupkach aktywności.

Odpowiedz
Już jutro nowa edycja badań.

Odpowiedz
Szczerze mówiąc dopiero teraz zauważyłem te badania, należy się pochwała za wykonanie. Z niecierpliwością czekam na kolejną edycję.
Stanisław Dmowski - Prezes Sądu Najwyższego Magister Filozofii

Krzyż Czynu
Odpowiedz
Wrzesień 2018

Łączna aktywność w miesiącu wrześniu roku 2018 w liczbie postów na forum wyniosła 486. Jest to wynik gorszy o 16 postów względem poprzedniego miesiąca. 10 obywateli wykazało się jakąkolwiek aktywnością i przypadło na nich średnio 48,6 posta w skali miesiąca.

[Obrazek: ew2Xulu.png]

Powyższy wykres prezentuje dane na których możemy zaobserwować łączną aktywność obywateli i procent aktywności na forum jaka wyszła z pod ich ręki. Można zauważyć że obywatele Karl von Schwarzengrau i Norbert Byfyj wygenerowali łącznie 73% całkowitej aktywności na forum. W zeszłym miesiącu to było tylko 67%. Oprócz tego warto nadmienić że w tym czasie na forum logowało się 15 obywateli, lecz tylko 2/3 zdecydowało się napisać choćby jeden post.

Oprócz tego zebrałem dane nt. aktywności w sferze samorządowej i nie tylko:

Łączna aktywność w prowincjach: 53 posty
  • Miasto Stołeczne Deliland: 1 post
  • Hrabstwo Alacutro: 1 post
  • Hrabstwo Bradburg: 36 postów
  • Hrabstwo Ellador: 1 post
  • Hrabstwo Sefez: 14 postów
Sport: 34 posty
Prasa: 13 postów
Kultura i Sztuka: 13 postów

Odpowiedz
Czemuż to aktywność Pana i Pana von Schwarzengrau jest liczona w procentach od 100% a reszty obywateli, od 27%? Takie mniej to czytelne trochę teraz jest.
Hans von Eichenblatt - KRKiO, Senator IX Kadencji, Gubernator Safez, KGP

Odpowiedz
(04.10.2018, 15:37)Hans von Eichenblatt napisał(a): Czemuż to aktywność Pana i Pana von Schwarzengrau jest liczona w procentach od 100% a reszty obywateli, od 27%? Takie mniej to czytelne trochę teraz jest.

Przepraszam, ale trochę nie rozumiem o co chodzi.

Odpowiedz
Też początkowo myślałem, że ja i P. Byfyj mamy >100℅, ale tam nie ma "," tylko ";" czyli nie należy całej liczby traktować jako udziału procentowej w aktywności, a czytać wg. wzoru "liczba postów;procent postów"
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator X Kadencji, Prezes Związku Łowieckiego, Prezydent Miasta Deliland

Adiunkt

Odpowiedz
(04.10.2018, 18:20)Karl von Schwarzengrau napisał(a): Też początkowo myślałem, że ja i P. Byfyj mamy >100℅, ale tam nie ma "," tylko ";" czyli nie należy całej liczby traktować jako udziału procentowej w aktywności, a czytać wg. wzoru "liczba postów;procent postów"

Rzeczywiście, bo to przecież średnik jest a nie przecinek...
Hans von Eichenblatt - KRKiO, Senator IX Kadencji, Gubernator Safez, KGP

Odpowiedz
Jeśli ten średnik jest o tyle niewidoczny, że wprowadzić może w błąd to mogę na przyszły miesiąc powrócić do wykresu z pierwszej publikacji.

Odpowiedz
Ze względu na moje przebywanie poza moimi danymi nie jestem w stanie stworzyć jakichkolwiek statystyk za miesiąc październik. 1 grudnia postaram się opublikować dane łączne z dwóch miesięcy.

Odpowiedz
Podsumowanie danych z października i listopada:

[Obrazek: aA6vMLz.png]

Aktywność łączna na forum: 665 postów

Odpowiedz
Miałem dać wyniki za styczeń, ale za dużo martini poszło w ruch za co przepraszam.

Odpowiedz
Wychodzi, że bez waszej dwójki Panowie byśmy mieli bardzo ciężkie chwile...

Odpowiedz
(02.01.2019, 11:09)Norbert Byfyj napisał(a): Miałem dać wyniki za styczeń, ale za dużo martini poszło w ruch za co przepraszam.

Nie ma problemu, były takie dni, że po prostu nie można sobie odmówić Big Grin

Adiunkt

Odpowiedz
(02.01.2019, 11:09)Norbert Byfyj napisał(a): Miałem dać wyniki za styczeń, ale za dużo martini poszło w ruch za co przepraszam.

2 stycznia chciał Pan już dać wyniki za... styczeń? Spokojnie! Nie musi się Pan tak śpieszyć Wink.

A tak na poważnie. Czy planuje Pan jakieś dokładniejsze statystyki dla całego roku 2018 albo chociaż dla połowy/ostatniego kwartału? Byłoby to niewątpliwie interesujące.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
(05.01.2019, 14:38)Ryszard Maj napisał(a): A tak na poważnie. Czy planuje Pan jakieś dokładniejsze statystyki dla całego roku 2018 albo chociaż dla połowy/ostatniego kwartału? Byłoby to niewątpliwie interesujące.

Nie posiadam aż tak dobrze skonstruowanych notatek, ponieważ pewien człowiek, który pisze był zbyt upojony by sprawdzić co kto ile ma w rubryce.

Odpowiedz
Dane za miesiące grudzień 2018 i styczeń 2019:

• Ryszard Maj: 36 postów
  • Grzegorz Brzęczyszczykiewicz: 3 posty
  • Hans von Eichenblatt: 16 postów
  • Norbert Byfyj: 146 postów
  • Stanisław Dmowski: 1 post
  • Karl von Schwarzengrau: 199 postów
  • Maximilian Groziwozki: 13 postów
  • Gustaw II Vladerewski: 26 postów
  • Ferdynand Dugosz: 51 postów
  • John Schwanzauer: 10 postów

wykres kołowy

[Obrazek: x6yLnUI.png]

Informacje dodatkowe:
  • Aktywność zanotowało dziesięciu obywateli
  • Łącznie przez te 2 miesiące w Suderlandzie aktywność wyniosła 505 postów
  • Obywatele wygenerowali łącznie 501 postów
  • średnio obywatel napisał 50,1 posta
  • 4 posty zostały napisane przez osoby nie będące obywatelami republiki suderlandu
  • W badanym okresie na forum pojawiło się 14 obywateli republiki suderlandu, z czego czterech postanowiło nie dokonywac jakiejkolwiek aktywności

Odpowiedz
Topic Options