Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Suderlandzki Ośrodek Badań Społecznych [SOBS]
Osobiście czekam na przenosiny na nowe forum. Będzie można wtedy uporządkować wszystko, by ta aktywność stała się nieco przyjemniejsza.
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Dziękuję, za umieszczenie Ludowej Republiki Magnifikatu w rankingu aktywności państw.
- Operar

Odpowiedz
Spodziewałem się takiego wyniku i według mnie jest dobrze. Nie wiem jak u Pana Byfyja, ale od 20 stycznia zaczyna się u mnie seria kolokwiów z ćwiczeń więc niewykluczone, że na jakiś tydzień pewnie zniknę. A na początku lutego egzaminy z wykładów, ale to chyba będzie łatwiejsze.
Karl von Schwarzengrau - I Elektor Państwa Suderlandzkiego; Naczelny Wódz Sił Zbrojnych; Deputowany Zgromadzenia Narodowego

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
W tym wszystkim liczy się tylko to, że znamy swoją sytuację. Mówią, że rewolucja poniosła porażkę, ale zauważmy, że najważniejsze osoby ani razu nie wspomniały o trzaśnięciu i drzwiami i zamknięciu projektu. Co nie zmienia faktu, że jeśli zamierzamy w przyszłości odmrozić tego kotleta, to potrzebny będzie większy rozgłos.
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Odpowiedz
Na dobrą sprawę, sam fakt, że przeszliśmy do tego konkretnego momentu, powoduje zwycięstwo rewolucji, co najwyżej porażkę jej przeciwników.
Norbert Byfyj - Wiceelektor, Deputowany, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów,  Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Zwycięstwo nie gwarantuje przetrwania. Co najwyżej porażka gwarantuje śmierć. Może i zrobiliśmy co chcieliśmy zrobić, ale teraz, gdy już mamy konstytucję, wypadałoby znaleźć sobie inne cele niż samo przetrwanie rewolucji. Państwo musi iść wciąż naprzód, bo inaczej na niewiele nam się to zwycięstwo zda.

Odpowiedz
Topic Options