Kilka słów z perspektywy przeszłości
Dzisiaj kilka moich przemyśleń o tym jak nasz kraj rzekomo rozpoczął okres upadania. Tak jest, w końcu zebrałem się na krytykę okresu tchórza Fryderyka Marksa. Trochę to będzie taki kłujący post, ale już w maju przygotowałem potężną ścianę tekstu z wylaniem mojej całej złości. Jednak nigdy jej nikt nie zibaczył, może i lepiej dla was. Pewne zachowania i cechy Fryderyka Marksa są mi znane, więc i publikacja teraz tego festiwalu jadu nie ma po prostu sensu, gdyż wiem że nie nie zrobiłoby wrażenia.

Dlatego zabawię się inaczej. Nawet pomimo tego że nie jestem adminem czuję wręcz że obserwujesz nasze forum i pewnie czytasz nasze dyskusje. Heh, tak czasem myślę czy czujesz pewną radość z tego w jakiej kondycji jesteśmy, chociaż będę szczery, z tobą bylibyśmy w podobnej sytuacji, no prawie. Jednak nasz kraj teraz ma kilka atutów, taka bolesna dla ciebie prawda, że nie ma już pompowanych na siłę obywateli, których uważałeś za bardziej wartościowych. Pewnie dalej tak myślisz, co nie? Może kiedyś zrozumiesz że osoby pokroju van Jutlanda nie są zainteresowane tak bardzo Suderlandem. Chociaż nie wiem sam, czy ty żyjesz w tej bańce kłamstwa i obłudy dla zaspokojenia samego siebie, czy dlatego że lepiej się otaczać sobie wiernymi ludźmi, którzy będą ciebie wspierać. Ehh, naprawdę mi trochę szkoda że wolisz żyć w tak wygodny sposób w tej obłudzie. No tak, obłuda. Zapomniałbym, że piszę to do wielkiego"demokraty", który nie potrafił zrozumieć tej decyzji w sprawie placu. Widuję różne fochy, ale jednak ten jest jakiś wyjątkowy.

Jak już o fochu poruszyłem temat to jednak zostańmy tutaj. Józef Sowiński... postać, która w tym kraju będzie na zawsze źle kojarzona. No, ale jednak. Musiałeś zablokować coś takiego jak nazwa placu, co nie? Co cię boli? Naprawdę takie coś jak nazwa placu? Że co? Heh, jeszcze miesiąc wcześniej, jak nie mniej nawet pisałeś o tym jak to szanujesz każdą decyzję, która zostaje wybrana nawet jak ci się nie spodoba. Więc jak to jest? W sumie co mnie to. Pewnie myślisz że Sowiński przejął władzę w tym kraju, jednak bądźmy poważni. Widzisz dobrze że nic się z nim nie zmieniło, choć może ty to widzisz inaczej. Dobra, bo tutaj więcej nie wyciągnę. Nie rozumiem czemu dla ciebie to taki punkt honoru, chyba że masz przewrażliwienie na tym punkcie.

Coś jeszcze mam ci do przekazania? Niech pomyślę. A tak racja. Twoja własna demokracja, która naprawdę ma sens gdy tobie idzie dobrze. Trochę to przykre, że taki masz system postępowania. No cóż, jak ty gdzieś naginałes prawo to było wszystko w porządku, no ale cóż. Jak u nas była jakaś zła poprawka to od razu wielkie larum szło. Wiesz kim jesteś? Chyba nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak bardzo kogoś przypominasz. Tak jest, twoje ulubione posłanki partii .Nowoczesna. Antysystemowiec, ale jednak zachowuje się jak jego najwięksi przeciwnicy. 

Na koniec jeszcze jedno, drogi Fryderyku, pamiętasz Kacpra Kowalskiego co nie? Ciekawe czemu go sobie zabrałeś z kraju? Myślałeś że AdS go wzięło i zbałamuciło? Uświadomię ci okrutną prawdę. Ja wziąłem pod skrzydła Kowalskiego i zobacz. Przez te lata jak był twoim "jamnikiem" co osiągnął? Oczywiście że manifest... Ślepym nie jestem i wiem że to zdecydowanie jest ukazanie prywatnych poglądów. Popatrz ja w kilka dni z Kowalskiego zrobiłem człowieka i potrafił robić merytoryczne dyskusje. Boli ciebie to że twoje metody trzymania ludzi pod kloszem nie działają? Heh, twoje żałosne odebranie Kowalskiego z kraju jest o tyle zabawne że bot discorda nie kłamie. No cóż, próbujesz być męczennikiem, ale jesteś klaunem. Możesz iść wypłakać swoim kolegom, na pewno cię pocieszą.

Śpij dobrze Fryderyku, nic złego się nie stało, po prostu czytasz jęki zaplutego karła reakcji, śpij dobrze.
Norbert Byfyj - Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator VIII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Smutne jest to, że to wszystko dostrzeżono dopiero wtedy, kiedy to Fryderyk Marks postanowił sobie strzelić w kolano, strzelić w stopę i to nie raz, a wpakować sobie cały magazynek.
Na problem lansowania nieaktywnych zwróciłem uwagę już w styczniu, a krótko po mnie zrobił to Pan Dmowski. I wtedy to zaczęto na nas wieszać psy. A Kowalski to rzeczywiście zmienił się jak Pan go wziął pod opiekę, ale zerwany ze smyczy jamnik został szybko przyczepiony do tej marksistowskiej smyczy.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Marszałek Senatu i Senator VIII Kadencji, Prezes Związku Łowieckiego Adiunkt

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Gwiazda Orderu OdrodzeniaMedal WojskaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Cóż, ja osobiście zauważyłem to wszystko tak bardzo mocno w okresie traktatu uznaniowego z Sarmacją, kiedy to dostałem spory festiwal ciśnięcia ze mnie oraz zachowań pokroju gorszego sortu z koronnym już dla mnie:

Cytat:A czyli jestem wariatem. Aż miło to usłyszeć z twoich słów. A czemu tak zakładam? Taki RCA się nie zmienił. Wyłącznie robi to dla polityki, bo zrozumiał, że nie może nas nie uznawać. Pisząc tamto napisał prawdę co o nas sądzi. Nagle zdania nie zmienił.

I będę gorszym sortem, bo lepszy to taki Dreamland. banda bufonów i hipokrytów, co widzą siebie jako lepszych i uznają ludzi za gorszych, bo faktów już nie widzą.

Takie to końcówki jego okresu były. Cóż, każdy człowiek powinien się zmieniać i adaptować do zmieniającej się sytuacji, ale jak widać Fryderyk Marks staltwardo na swojej pozycji nawet wtedy gdy to było już po prostu idiotyczne.
Norbert Byfyj - Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator VIII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Cytat:Cóż, każdy człowiek powinien się zmieniać i adaptować do zmieniającej się sytuacji
Cytując klasyka - jak najbardziej, jeszcze jak.
A takie elastyczny przede wszystkim powinien być polityk. Elastyczności zabrakło Fryderykowi Marksowi i zaczął się celowo "gorszosortować" aby wyrazić sprzeciw. Jakie to jest znane z polskiej sceny politycznej.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Marszałek Senatu i Senator VIII Kadencji, Prezes Związku Łowieckiego Adiunkt

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Gwiazda Orderu OdrodzeniaMedal WojskaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options