Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Wrestling dla Suderlandu
Witam, na pewno ktoś z was zna wrestling, i według mnie w Suderlandzie brakuje tej dyscypliny sportowej, tylko że niestety, ale wrestling potrzebuje wrestlerów więc, w tym problem. Wracając, do omawianego tematu jestem, ciekawy co wy uważacie o tym pomyśle odpowiedzi mile widziane.

Gustaw II Vladerewski

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
Można troche głębiej przedstawić ideę wrestlingu w takiej formie jaką miano by nią zrealizować?
Norbert Byfyj - Pełniący Obowiązki Prezydenta Republiki Suderlandu, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Jeśli chodzi, o realizację to można zrobić galę tzw. tygodniówkę np. w sobotę a PPv w niedzielę na koniec miesiąca. Głównie mi chodzi o rozrywkę w Suderlandzie wyjazdy do innych prowincji byłyby idealne, ponieważ każdy by miał szansę na zobaczenie swojego ulubionego wrestlera w swoim mieście. Więc gdyby telewizja dołączyła się do tego planu (czyli by emitowała gale w telewizji) na pewno plan by się powiódł.

Gustaw II Vladerewski

Odpowiedz
Cóż, emisję gali myślę że można się zająć. Póki co chyba nie mam więcej pytań.
Norbert Byfyj - Pełniący Obowiązki Prezydenta Republiki Suderlandu, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
dobrze

Gustaw II Vladerewski

Odpowiedz
Jakby to miało funkcjonować? Jako sama narracja czy grywalna dyscyplina sportowa z własnymi zasadami? Kto podjąłby się organizacji?
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Myślę bardziej nad grywalną dyscypliną sportową coś tak jak Formuła Suderlandu a każda walka może mieć inne zasady np. Extreme Rules, Table match itd. A pracowałbym grą WWE 2k15, ponieważ można tam tworzyć postacie, tylko że ktoś musiał być wrestlerem :/. No niestety nie wiem, ponieważ do tego potrzeba jakiegoś bogacza, którego stać na takie bajery.

Gustaw II Vladerewski

Odpowiedz
Na pewno Sponsorzy by się tym zainteresowali, gdyby widać było popularność.

Gustaw II Vladerewski

Odpowiedz
Myślę zatem, że to ciekawy pomysł. Być może wsparcie finansowe zaoferuje resort kultury?

PS. Trzymam kciuki za projekt!
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Dziękuję za miłe słowa Smile może resort kultury faktycznie zaoferuje wsparcie finansowe nie wiadomo Smile

Gustaw II Vladerewski

Odpowiedz
Oto przykładowe miejsce na reklamę . Jest tam logo mojej firmy, ale to tylko przykład.

Gustaw II Vladerewski

Odpowiedz
Rozumiem że ten pokaz 2 slajdów nie ma aż tak duzego związku z tym wszystkim?

Odpowiedz
Tak, ponieważ to jest tylko wizualizacja tego, jak mogłoby to wyglądać.

Gustaw II Vladerewski

Odpowiedz
Model z zaangażowaniem sponsorów może być ciekawy dla samej gospodarki, więc może na dłuższą metę to być bardzo ciekawa inicjatywa.

Odpowiedz
Czyli będzie to wyglądać tak, że my dzielimy się z Panem uwagami, jak mają wyglądać nasi bohaterowie, którym będziemy kibicować i sponsorować a Pan tworzy walkę w symulatorze? Może być ciekawie.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Dokładnie, jeżeli plan będzie miał takie szczęście prawdopodobnie będziemy mogli prezentować te walki w innych krajach.

Gustaw II Vladerewski

Odpowiedz
Po długiej przerwie pokazuję wam kolejne prace, które prawdopodobnie będą w naszym projekcie. Oto logo:[Obrazek: Logo_w_tle.png]
A to są screeny prezentacji zawodnika oraz lokalizacji gali: [Obrazek: PRec.png]
[Obrazek: LIVE.png]
Odpowiedzi mile widziane :)

Gustaw II Vladerewski

Odpowiedz
Oto walki Ćwierć finałowe do Mistrzostwa Suderlandu:[Obrazek: 20181221135237_1.jpg][Obrazek: 20181221135240_1.jpg][Obrazek: 20181221135243_1.jpg][Obrazek: 20181221135247_1.jpg] Te postacie są stworzone przeze mnie, oraz tylko 1 wrestler może przejść do SWF ( Suderland Wrestling Federation). Na kogo obstawiacie?

Gustaw II Vladerewski

Odpowiedz
Obstawiać jest mi ciężko jednak proponowałbym unormować w postach obrazki, by się to nie rozjeżdżało.

Odpowiedz
Już wiemy kto będzie walczył w półfinale!
Oto 2 pierwsze walki:[Obrazek: 20181222125731_1.jpg]
Po długiej walce Small Virtual wygrał walkę z Steve Stormem poprzez przypięcie.
[Obrazek: 20181221145016_1.jpg]
Zodiac był bardziej oryginalny i wygrał przez dźwignie.

Następne 2 walki dopiero 25 grudnia. Komentarze mile widziane

Gustaw II Vladerewski

Odpowiedz
Topic Options