Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Jedna kwestia o likwidacji
Jak wiemy, ostatnio znacjonalizowano kilka przedsiębiorstw. Zastanawia mnie przy tym jedna kwestia. Otóż przy takiej nacjonalizacji brany jest też sprzęt i mam problem, gdyż pytanie co wtedy z takim sprzętem należy zrobić.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Czy chodzi Panu o narzędzia czy np. maszyny, ciężarówki? Ja bym się tym zbytnio nie przyjmował, chociaż można zrobić tak, by na stronach firm odnotować, że przedsiębiorstwa posiadają potrzebny sprzęt i nie muszą już go kupować.
gen. Stanisław Dmowski 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Zanik, już wiem co mi nie pasowało w tym wątku. Otóż zamiast o nacjonalizacji chciałem pisać o likwidacji.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Cytat:Zanik, już wiem co mi nie pasowało w tym wątku.
Zanik? Co? Big Grin
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Zanik myślenia, który prezentuje w tym wątku.

Odpowiedz
Zmieniłem tytuł wątku na poprawny, więc jeszcze raz: co powinniśmy zrobić ze sprzętem zlikwidowanych firm?

Odpowiedz
(09.10.2018, 08:41)Norbert Byfyj napisał(a): Zmieniłem tytuł wątku na poprawny, więc jeszcze raz: co powinniśmy zrobić ze sprzętem zlikwidowanych firm?

Co to za sprzęt tam jest?

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
W przypadku Imperiala sporo sprzętu budowlanego. Spółka Jutland&Metalurgist ma sporo sprzętu filmowego, zaś Państwowa Straż Pożarna ma sprzęt gaśniczy oraz klika jednostek.

Odpowiedz
(09.10.2018, 17:57)Norbert Byfyj napisał(a): W przypadku Imperiala sporo sprzętu budowlanego. Spółka Jutland&Metalurgist ma sporo sprzętu filmowego, zaś Państwowa Straż Pożarna ma sprzęt gaśniczy oraz klika jednostek.

Sprzęt filmowy, to ja bym z chęcią przygarnął, a sprzęt gaśniczy można zachomikować w magazynie policyjnym.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Cóż, jak wszystko zostanie dokładnie oznaczone to mogę przekazać sprzęt.

Odpowiedz
Odkopię ten wątek, bo mi tu czegoś brakowało: tak więc proponuję, aby była prowadzona dokładna ewidencja tego co pozostało po danym przedsiębiorstwie i co można by po niższych kosztach nabyć, co pozwoliło by niższymi kosztami założyć działalność gospodarczą.

Odpowiedz
Topic Options