Kongres Znawców Rzeczy Niepotrzebnych
W Dreamlandzie będzie się odbywał ciekawy Kongres, jako że zdecydowałem się wziąć w nim udział zdecydowałem się na skromną reklamę, może ktoś jeszcze się zainteresuje: https://forum.dreamland.net.pl/viewtopic...143&t=9936
Norbert Byfyj - Regent Księstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator VIII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Ukazał się program kongresu, moje wystąpienie będzie drugiego listopada. Może kogoś poza mną zainteresują jakieś tematy.
Norbert Byfyj - Regent Księstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator VIII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Odpowiedz
Trzymam kciuki za udane wystąpienie!
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Mój wykład.

Odpowiedz
Bardzo dobry wykład, gratuluję.

Odpowiedz
Czytałem ten wykład jakiś już czas temu, ale zapomniałem skomentować. Oczywiście gratuluję wystąpienia, materiał był ciekawy, choć mógł być trochę dłuższy Wink. Czy zamierza Pan w najbliższym czasie odżywić zawody w Suderlandzie lub - nawet w większej skali - w mikroświecie?
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
(23.11.2018, 22:30)Ryszard Maj napisał(a): Czytałem ten wykład jakiś już czas temu, ale zapomniałem skomentować. Oczywiście gratuluję wystąpienia, materiał był ciekawy, choć mógł być trochę dłuższy Wink. Czy zamierza Pan w najbliższym czasie odżywić zawody w Suderlandzie lub - nawet w większej skali - w mikroświecie?

Będą próby, jak kilka rzeczy w życiu prywatnym w końcu się ustabilizuje.

Odpowiedz
Topic Options