Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Gdzie się podzialiście, Suderlandczycy z tamtych lat?!
Niedawno do sądu trafiło kilkanaście wniosków o zbadanie aktywności naszych obywateli. W tej gromadzie znalazły się różne osoby: od tzw. "zerowych zalogowanych", po zasłużonych i starych Suderlandczyków. Fakt ten zmotywował mnie do wyrażenie publicznie mojej refleksji i postawienia pytania kierowanego do tych, którzy u nas już dawno się nie udzielali...

GDZIE WY SIĘ PODZIALIŚCIE?

Eberhardzie von Razorinie, Filipie Lotniku, Jeaherysie von Razorinie, Arkadiuszu Alviuszu, Grzegorzu Brzęczyszczykiewiczu i inni. Wiem, że do nas zaglądacie, czasem też się logujecie, ale mimo wszystko - nie dołączacie do naszych dyskusji. Mieliście swój wkład w Suderland i wiele Wam zawdzięczamy. Smutno jednakże się robi, kiedy widać Waszą bierność i wycofanie. Nie bójcie się! Zapraszamy do otwartych odwiedzin. Przyjrzyjcie się z bliska jak wygląda teraz nasza mikronacja i nie bójcie się odzewać Wink.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Może trzeba się do nich bezpośrednio skierować w prywatnych wiadomościach. Będzie wtedy wiadomo, dlaczego nie robią tego, czy tamtego.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Myślę, że to czemu co niektórzy z wymieonionych nie są aktywni jest dosyć oczywiste i było nawet poruszane kilkukrotnie na konfach skype.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Jedni znikli z głupoty, inni z zawiści, jeszcze inni woleli przedstawić nam obłudniczy obraz i rozpłynęli, jeszcze inni po prostu się wypalili. Cóż, tych ostatnich mi tylko żal, resztę dobrym okiem raczej nie spojrzę, no może poza tymi którzy poddani byli obserwacji środowiska z niepełnego ujęcia, widząc skutki, jaskrawsze wydarzenia i tym podobne.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Stało się...
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Trochę zabawne, że kilka minut po tym przyszedł obejrzeć wyrok sądu.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
To jasno pokazuje, że ci ludzie nie nie działają przez brak czasu. Nie działają dlatego, że zbrzydło im państwo. I nie rozumiem, po co tu mydlić oczy.

Odpowiedz
Nie bez powodu zostałem wymieniony w tym wątku. Od ponad roku moja aktywność była początkowo skokowa, by później zaniknąć całkowicie.

Ale nie oznaczało to, że całkowicie oddaliłem się od Suderlandu. Obserwowałem, podpatrywałem zarówno Suderland jak i inne mikronacje w wolnej chwili.

Był to okres w którym wydarzyło się sporo wydarzeń w moim życiu prywatnym, początek nauki w liceum jest tutaj tylko wierzchołkiem góry lodowej.

W natłoku wszystkiego usunąłem się w cień, ale o Was nie zapomniałem.

A po roku bezczynności nie mogłem dłużej tak siedzieć i patrzeć jak Suderland zdycha.

Teraz moja motywacja do działania od dawna nie była tak silna a ja jestem gotowy na powrót tutaj.

Czasami trzeba w końcu podładować baterie, nawet jeśli trzeba poświęcić przy tym wszystko.
Gregory Mykko - Senator XIII Kadencji Doktor Hab. Spraw Społecznych

Stań na grobie milionów i zapytaj ich, czy honor ma znaczenie. Ich cisza będzie odpowiedzią

[Obrazek: R827141.png]

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste MęstwoOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Obywatelstw zostanie pozbawionych jeszcze trochę osób. Wystarczy spojrzeć ile w Sądzie leży wniosków o zbadanie aktywności.

(24.02.2019, 15:29)Ferdynand Dugosz napisał(a): To jasno pokazuje, że ci ludzie nie nie działają przez brak czasu. Nie działają dlatego, że zbrzydło im państwo. I nie rozumiem, po co tu mydlić oczy.

W pełni się zgadzam.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Obecny!
Filip Lotnik - Doktor Hab. Historii

Senator XIII Kadencji
Podporucznik Suderlandzkich Sił Zbrojnych 
Dowódca Drugiego Pułku Saperów Pierwszej Niezależnej Brygady Saperów i Inżynierów

Nie chodzi o wygraną, tylko o przegraną przeciwnika.

[img=0x0]https://i.imgur.com/R827141.png[/img][img=0x0]https://i.imgur.com/mPBTPW2.png[/img]

Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Super! Big Grin

Profesor Prawa

Odpowiedz
Otto van Jutland, który mimo tego, że praktycznie nic nie zrobił w naszym kraju, jest darzony przeze mnie pewnym sentymentem, właśnie utracił obywatelstwo.

Profesor Prawa

Odpowiedz
Cóż pozostaje powiedzieć, brakuje każdego, kto w jakimś stopniu przyczynił się do życia naszej Republiki. Miejmy nadzieję, że oni powrócą i znów będziemy mogli być jedną, wielką rodziną.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Miejmy po prostu nadzieję, że na ich miejsce przyjdą nowi.

Odpowiedz
(10.03.2019, 11:18)Ferdynand Dugosz napisał(a): Miejmy po prostu nadzieję, że na ich miejsce przyjdą nowi.

My cały czas tak się łudzimy, pozostaje jednak mieć nadzieję. W końcu to ona umiera ostatnia.

Odpowiedz
Ostatnio pytałem kilka starych Suderlandczyków, czy zamierzają wrócić jeszcze do państwa. Nie dostałem chyba ani jednej pozytywnej odpowiedzi niestety. Także Panowie wygląda na to, że zostaliśmy tylko my. Jak na moje, to nie przewiduje więcej powrotów tych "Suderlandczyków z tamtych lat".

Odpowiedz
(08.05.2019, 19:07)Ferdynand Dugosz napisał(a): Ostatnio pytałem kilka starych Suderlandczyków, czy zamierzają wrócić jeszcze do państwa. Nie dostałem chyba ani jednej pozytywnej odpowiedzi niestety. Także Panowie wygląda na to, że zostaliśmy tylko my. Jak na moje, to nie przewiduje więcej powrotów tych "Suderlandczyków z tamtych lat".

Tylko my i aż my. To jest ich wybór, nie zatrzymujemy się, ruszamy naprzód. Może ktoś jeszcze zdąży wziąść do tego rozpędzającego się pociągu...

Odpowiedz
Część może dobrze, że znikła, części szkoda, a jednego pewnego wciąż nie rozumiem i chyba nigdy tego nie zrozumię.

Odpowiedz
(10.05.2019, 21:24)Norbert Byfyj napisał(a): Część może dobrze, że znikła, części szkoda, a jednego pewnego wciąż nie rozumiem i chyba nigdy tego nie zrozumię.

A czego lub kogo, można wiedzieć?

Odpowiedz
O tym, to kiedyś chcę napisac dłuższy tekst, bo więcej mi tam leży w środku.

Odpowiedz
Topic Options