Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Święta Bożego Narodzenia roku pańskiego 2018
#1
Pewnie już większość z was jest teraz po wieczerzy wigilijnej, część z was pewnie zajmuje się sprzątaniem po wszystkim, czas jednak jeszcze złożyć życzenia.

Życzę wam, drodzy mieszkańcy Suderlandu spokojnych, radosnych świąt Bożego Narodzenia. Życzę wam spełnienia marzeń, realizowania się w ramach mikronacji, życzę wam abyście mieli dużo czasu na angażowanie się w kraj. Życzę wam tego, aby realioza was omijała szerokim łukiem. Wszystkiego najlepszego drodzy Suderlandczycy!
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
#2
W prawdziwym życiu na każde życzenia otrzymane odpisuję "nawzajem", mimo braku mojej kreatywności życzę Wszystkim i każdemu z osobna ciepłych, spokojnych, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół świąt Bożego Narodzenia oraz udanej imprezy Sylwestrowej.
Magister Chemii

[Obrazek: R827141.png]


Order za Osobiste MęstwoOrder Ojczyzny
Odpowiedz
#3
Wesołych świąt! Najlepiej spędzonych w rodzinnym gronie, żebyście potem mogli wrócić do Suderlandu pełni energii, motywacji i nowych pomysłów Wink.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa


Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
#4
Rok temu życzenia z okazji Świąt BN oraz noworoczne w swoim specyficznym lecz przyjemnym dla wszystkich stylu złożył nam Fryderyk Marks.
Niestety, w trakcie tego roku odpadł z naszego towarzystwa (jak kilka innych ważnych person) głównie w wyniku kryzysów, których po prostu nie wytrzymali. 
Byłem w centrum większości tych kryzysów stosując różne zagrywki, ale nie sądziłem, że co niektórzy tak łatwo się obrażają... Ale tak się kończy postrzeganie mikronautów jako drugą rodzinę. Trzeba być zarazem elastycznym jak i stanowczym, gotowym do obrony swoich racji.
Można by rzec - zostali najlepsi. Ale czy tego właśnie chcieliśmy? Czy tego chciałem ja? Czy tego chciał każdy z nas?
Każdy z nas miał i dalej ma własne wizje i dużo zależy od tego ile jesteśmy w stanie zrobić, ażeby je obronić i realizować, a przy niepowodzeniu się nie obrażać, lecz próbować je zrealizować w inny sposób.
Z tego miejsca życzę wszystkim Wesołych Świąt oraz energii do działania - w życiu realnym jak i mikronacyjnym. Żeby świat realny nie wyeliminował nas z życia mikronacyjnego, a świat mikronacyjny - z życia realnego. 
Życzę również naszemu państwu powrotu do aktywności jak i twórczości, stanu osobowego z początku mijającego już 2018 roku. Niech wrócą ci, którzy upadli, niech znajdą się nowi, którzy ruszą nasz kraj naprzód.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options