Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Nowy rok!
#1
Za kilkadziesiąt minut powitamy nowy rok. W nadchodzącym roku będziemy świętowali 3-lecie istnienia. Ale do tego jeszcze daleko.
Co życzę Wam Suderlandczycy, co życzę Suderlandowi?
Wam życzę przede wszystkim abyście wszyscy odzyskali chęć do działania i przywrócili wspólnymi siłami aktywność jak i twórczość chociażby z początku właśnie mijającego.
A poza tym szczęśliwego nowego roku, ażeby w nadchodzącym roku każdy z nas mógł położyć kolejną cegiełkę do osiągnięcia celu jaki postawiliśmy sobie w życiu. Żebyśmy byli wytrwali. Znam taki cytat "Przez błoto i krew, ku zielonym łąką". Tak więc niech wszelkie niepowodzenia nie zatrzymają nas w pochodzie do sukcesu, czy to w życiu mikronacyjnym, czy realnym.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator X Kadencji, Prezes Związku Łowieckiego, Prezydent Miasta Deliland

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
#2
Podpinam się do życzeń. Nic dodać, nic ująć.


Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
#3
Lekko spóźnione życzenia, ale co tam. Oczywiście życzę wszystkim szczęśliwego i owocnego Nowego Roku. Z nowym, 2019 rokiem, wiąże sporo nadziei. Chciałbym, aby nastąpił w nim długo oczekiwany przełom i nasza aktywność wróciła do starego poziomu. W naszej historii zdarzały się już górki i dołki, a obecna zapaść trwa już długo. Czy możemy liczyć na odmianę koniunktury w ciągu najbliższy miesięcy? Moim zdaniem trudno podać konkretną datę, ale wierze w to, iż ona nastąpi i że nastąpi w 2019 roku (bo jak nie w tym roku, to kiedy?). Tego sobie, Wam i Nam wszystkim życzę. Powodzenia! Wink

PS. Ciekawe co ten nowy rok przyniesie. Nowe wyzwana? Nowe rozwiązania, pomysły i systemy? Patrząc na kondycję mikroświata sądzę, że będzie to ciekawy rok.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa


Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options