Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Uroczyste otwarcie Linii Koburgijskiej
#1
Dzisiaj rano, Kierownik Resortu Obrony Narodowej Karl von Schwarzengrau, wylądował na lotnisku w Bruselii i wraz z eskortą wojskową, skierował się w kierunku najdalej wysuniętego na wschód fragmentu granicy Koburgii.
Na miejscu konwój zjawił się o godzinie 12:00. Wtedy rozpoczęła się ceremonia otwarcia Linii Koburgijskiej.
KRON zaczął od krótkiego przemówienia:

Cytat:Żołnierze!
Stacjonujecie tu już dwa miesiące. Zabraliście swoje rodziny z naszych rodzimych wysp i zaczęliście budować Suderland na nordackich ziemiach. Koburgia jest naszą forpocztą. Forpocztą na budowę być może imperium kolonijnego, ale przede wszystkim forpocztą broniącą cywilizacji i kultury mikronacji. Broniliście, osłanialiście przez ostatnie dwa miesiące naszą granicę wraz z robotnikami budującymi linię obronną, która będzie naszą żelazną tarczą przeciw zgorszeniu panującemu na Nordacie od dawna.
Od dzisiaj zasiądziecie w bunkrach i okopach tej linii. Już więcej nie będziecie musieli martwić się zasadzkami zakładanymi w okolicznych lasach przez bojowników okolicznych watażków. Teraz jesteście bezpieczni, jesteście osłonięci żelazną tarczą. Ale pamiętajcie, że za liczne prowokacje, porwania i kradzieże watażkowie kiedyś odpowiedzą. I tak żelazna tarcza przerodzi się w żelaznego gryfa, który zniszczy prowokatorów i będzie górował nad Nordatą.
W trakcie swojego pobytu wyszkoliliście na dobrych żołnierzy naszych towarzyszy z pobitych, przez Brodryjczyków jak i jej poprzedników, narodów. Są równie oddani Suderlandowi jak Wy, są równie jak Wy świetnie wyszkoleni. I za to należą Wam się wielkie słowa uznania. Pokazaliście, że jesteśmy w stanie stworzyć lojalną nam międzynarodową, nordacką armię, która będzie symbolem porządku jaki zaprowadzimy na tym kontynencie w najbliższych latach.
Czołem Żołnierze Republiki Suderlandu!
Niech żyje Suderland!

Tym samym KRON Karl von Schwarzengrau przekazał wartę kompanii honorowej, która zasiadła w bunkrach i okopach. Od teraz Koburgia jest w pełni bezpiecznym regionem.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator X Kadencji, Prezes Związku Łowieckiego, Prezydent Miasta Deliland

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Topic Options
Wątek zamknięty