Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Dzień dobry!
Dzień dobry, nazywam się Bartosz Gorecki i jest to moje pierwsze zetknięcie z mikronacjami. Interesuję się głównie polityką i trochę wojskiem.

Pozdrawiam

Odpowiedz
Witam serdecznie w Republice Suderlandu. Zapytam na początek, jak poznałeś mikronacje i co ciebie skłoniło do wybrania właśnie naszego kraju?
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Hasło "Mikronacje" zasłyszałem od znajomej. Do wybrania Republiki zachęcił mnie fakt, że mam tutaj możliwość rozwoju związane z tym, że osoby zaangażowane w polityke i wojsko są aktywne.

Odpowiedz
Dzień dobry! Miło Pana u nas powitać. Od siebie proponuję od razu spróbować podjąć się jakiejś aktywności, inaczej nie złapie Pan bakcyla i nie pozna dokładnie czym są mikronacje. Co prawda na obywatelstwo trzeba poczekać tydzień, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć udzielać się na całym forum. Zapraszamy do dyskusji o wojsku i polityce, skoro to Pana interesuje. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, chętnie posłużę pomocą Wink.

PS. Kariera wojskowa stoi otworem. Po uzyskaniu obywatelstwa będzie mógł się Pan zwerbować i piąć w wojskowej hierarchii, a ostatnio wojsko ma sporo do roboty.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Witam serdecznie. Mógłbym poznać nazwisko tej znajomej? (Mikronacyjne oczywiście. Tutaj takie stosujemy.)

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options