Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Dzień dobry!
#1
Dzień dobry, nazywam się Bartosz Gorecki i jest to moje pierwsze zetknięcie z mikronacjami. Interesuję się głównie polityką i trochę wojskiem.

Pozdrawiam

Odpowiedz
#2
Witam serdecznie w Republice Suderlandu. Zapytam na początek, jak poznałeś mikronacje i co ciebie skłoniło do wybrania właśnie naszego kraju?
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
#3
Hasło "Mikronacje" zasłyszałem od znajomej. Do wybrania Republiki zachęcił mnie fakt, że mam tutaj możliwość rozwoju związane z tym, że osoby zaangażowane w polityke i wojsko są aktywne.

Odpowiedz
#4
Dzień dobry! Miło Pana u nas powitać. Od siebie proponuję od razu spróbować podjąć się jakiejś aktywności, inaczej nie złapie Pan bakcyla i nie pozna dokładnie czym są mikronacje. Co prawda na obywatelstwo trzeba poczekać tydzień, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć udzielać się na całym forum. Zapraszamy do dyskusji o wojsku i polityce, skoro to Pana interesuje. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, chętnie posłużę pomocą Wink.

PS. Kariera wojskowa stoi otworem. Po uzyskaniu obywatelstwa będzie mógł się Pan zwerbować i piąć w wojskowej hierarchii, a ostatnio wojsko ma sporo do roboty.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa


Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
#5
Witam serdecznie. Mógłbym poznać nazwisko tej znajomej? (Mikronacyjne oczywiście. Tutaj takie stosujemy.)


Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options