Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Propozycja interaktywnej Formuły Suderland
Długo rozważałem nad tym jak dobrze zorganizować na ten rok Formułę Suderland by nie upadła tak jak poprzednia, a zarazem nie była jedynie moją pisemną relacją w 100%.

Wymyśliłem więc koncepcję tego, aby to w miarę sprawnie prosto, bez wysiłku zrobić, a jednocześnie jakoś zaktywizować społeczeństwo do udziału w tej zabawie.

Wszystko chciałem oprzeć o trzy filary:
  • samochód
  • silnik
  • kierowca
Wszystko starałem się oprzeć o styl wyścigów Grand Prix z lat 50-tych i 60-tych, czy takie coś może się przyjąć na naszą nietypową społeczność?
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych, Senator XI Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Brzmi ciekawie i chętnie wezmę udział w takiej Formule. Niedawno w Księstwie Sarmacji odbył się turniej rycerski, który został przeprowadzony w oparciu o interaktywne zasady. Zawodnicy mogli wybrać co rundę m.in. uzbrojenie, taktykę, cel ciosu oraz część ciała, którą chcą zakryć. Nie ukrywam, że pomysł zrobił na mnie wrażenie, więc chętnie zobaczę coś podobnego w naszych warunkach. W szczególności, że chodzi tu o typowo suderlandzki sport - czyli wyścigi samochodowe Wink.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Nie wiem, czy na pewno upadek formuły spowodowany był jej zorganizowaniem. Ale również chętnie bym takie coś zobaczył.

Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Dziękuję za słowa wsparcia. Odnośnie tego co pisał Pan Maj to mam pewne swoje wątpliwości czy moja koncepcja interaktywności nie będzie zbyt uboga, gdyż oparta by była o zaledwie trzy parametry nadawane na okres całego sezonu. Opcjonalnie można jeszcze dodać jakiś jeszcze jeden czy dwa elementy jak na przykład opony czy strategia ogólna dot. stylu jazdy danego kierowcy. Odnośnie słów Pana Dugosza to o upadku FS jeszcze kiedyś więcej napiszę.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych, Senator XI Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Uważam, że to dobry pomysł, który ma szansę u nas się sprawdzić.
Magister Chemii

[Obrazek: R827141.png]

Order za Osobiste MęstwoOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Pchnijmy to dalej, czy samochody miałbym dokładnie dac pod jakiś model znany nam z historii, lekko przerobić nazwę jak w biednej grze czy po prostu trochę bardziej pofantazjować oraz czy trzymać się bardzo sztywno jednego etapu historii F1.

Odpowiedz
Osobiście jestem bardzo pozytywnie nastawiony do pomysłu. Według mnie najlepiej będzie podejść do tematu maszyn bardzo luźno. To w końcu mikroświat, sami tworzymy historie. Na kiedy przewiduje się jej uruchomienie? Oraz ma Pan jakieś przemyślenia na temat frekwencji obywateli?

Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
(30.01.2019, 01:29)Ferdynand Dugosz napisał(a): Osobiście jestem bardzo pozytywnie nastawiony do pomysłu. Według mnie najlepiej będzie podejść do tematu maszyn bardzo luźno. To w końcu mikroświat, sami tworzymy historie. Na kiedy przewiduje się jej uruchomienie? Oraz ma Pan jakieś przemyślenia na temat frekwencji obywateli?

Planowałbym najszybciej na marzec, tak w miarę w podobny termin co realna Formuła 1. Postarałem się tak to sprytnie przygotować, że nawet 4 obywateli wysstarczy do zabawy.

Odpowiedz
Czterech raczej uda się w Suderlandzie złapać. W takim razie życzę powodzenia i byle do marca.

Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options