Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ambasada w Dreamlandzie - zgłoszenie
Nasza placówka w Dreamlandzie nadal nie istnieje, a z racji, że mam obecnie trochę więcej czasu, chciałbym zgłosić swoją gotowość do objęcia stanowiska suderlandzkiego ambasadora w Dreamlandzie, o czym już kiedyś wspominałem. Obecnie przewodzę naszej misji dyplomatycznej w Księstwie Sarmacji i myślę, że wykonuję swoją pracę dobrze. Chciałbym przenieść zdobyte tam doświadczenie na nowy grunt i budować pozytywną wizję Suderlandu w nowym środowisku. Myślę, że łączenie tych dwóch stanowisk będzie dla mnie pewnym ułatwieniem, bo będę w stanie korzystać z przygotowanych wcześniej materiałów. Nie zamierzam bowiem rezygnować z urzędu ambasadora w Sarmacji. Liczę na pozytywne rozpatrzenie tego mojego "nieformalnego" podania.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Bardzo dziękuję za zgłoszenie, jednak pewne szkopuły prawne mnie powstrzymują:
  • Złożył Pan swój wniosek, gdy nominalnie fukcję tę wypełniał Grzegorz Brzęczyszczykiewicz, który został przed chwilą z tej funkcji odwołany
  • Ustawa wyznacza, bym to ja miał wyznaczyć nabór na to stanowisko
Tak, więc jeśli ta argumentacja do Pana przemawia, to proponuję złożyć wniosek na to stanowisko w przeznaczonym do tego wątku.
Norbert Byfyj - Regent Księstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator VIII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Spoko Wink.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options