Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Ambasada w Dreamlandzie - zgłoszenie
Nasza placówka w Dreamlandzie nadal nie istnieje, a z racji, że mam obecnie trochę więcej czasu, chciałbym zgłosić swoją gotowość do objęcia stanowiska suderlandzkiego ambasadora w Dreamlandzie, o czym już kiedyś wspominałem. Obecnie przewodzę naszej misji dyplomatycznej w Księstwie Sarmacji i myślę, że wykonuję swoją pracę dobrze. Chciałbym przenieść zdobyte tam doświadczenie na nowy grunt i budować pozytywną wizję Suderlandu w nowym środowisku. Myślę, że łączenie tych dwóch stanowisk będzie dla mnie pewnym ułatwieniem, bo będę w stanie korzystać z przygotowanych wcześniej materiałów. Nie zamierzam bowiem rezygnować z urzędu ambasadora w Sarmacji. Liczę na pozytywne rozpatrzenie tego mojego "nieformalnego" podania.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Bardzo dziękuję za zgłoszenie, jednak pewne szkopuły prawne mnie powstrzymują:
  • Złożył Pan swój wniosek, gdy nominalnie fukcję tę wypełniał Grzegorz Brzęczyszczykiewicz, który został przed chwilą z tej funkcji odwołany
  • Ustawa wyznacza, bym to ja miał wyznaczyć nabór na to stanowisko
Tak, więc jeśli ta argumentacja do Pana przemawia, to proponuję złożyć wniosek na to stanowisko w przeznaczonym do tego wątku.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Spoko Wink.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options