Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

nabór na stanowisko amabasadora - Królestwo Dreamlandu
Na podstawie rozporządzenia KRSZ nr 1/09/02/2019 należy złożyc wniosek na to stanowisko zgodnie ze wzorem:

Cytat:Imię i nazwisko:
Nr rozporządzenia nadający obywatelstwo:
Doświadczenie w dyplomacji:
Uzasadnienie:

Nabór trwa 13 lutego
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych, Senator XI Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Imię i nazwisko: Ryszard Maj
Nr rozporządzenia nadający obywatelstwo: obwieszczenie królewskie nr 07.06/1
Doświadczenie w dyplomacji: ambasador w Księstwie Sarmacji, Prezydent Republiki Suderlandu, członek komisji senackich, doradca przy wielu organach.
Uzasadnienie: chcę objąć nadal nieaktywną misję dyplomatyczną, by budować pozytywny obraz Suderlandu zagranicą i rozwijać relacje suderlandzko-dreamlandzkie. Aktualnie jestem ambasadorem w Sarmacji dzięki czemu mogę wykorzystać swoje doświadczenie oraz przygotowane materiały.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options