Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ślubowanie - nominowanie do odznaczenia "Odznaki Obywatelstkiej" 19.02.2019
Obywatele:
Karl von Schwarzengrau
Ryszard Maj
Stanisław Dmowski

Rozporządzeniem p.o. Prezydenta 1/19/02/2019
zostali nominowani do odznaczenia "Odznaką Obywatelską". 
Nominowani mają 7 dni do złożenia ślubowania, które równa się przyjęciu odznaczenia.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator X Kadencji, Prezes Związku Łowieckiego, Prezydent Miasta Deliland

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Cytat:Ja jako obywatel Republiki Suderlandu, z radością przyjmuje te oznaczenie i uroczyście ślubuje traktować go z należytym szacunkiem jako najwyższego państwowego odznaczenia.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator X Kadencji, Prezes Związku Łowieckiego, Prezydent Miasta Deliland

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Ja jako obywatel Republiki Suderlandu, z radością przyjmuje te oznaczenie i uroczyście ślubuje traktować go z należytym szacunkiem jako najwyższego państwowego odznaczenia.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Ja jako obywatel Republiki Suderlandu, z radością przyjmuje te oznaczenie i uroczyście ślubuje traktować go z należytym szacunkiem jako najwyższego państwowego odznaczenia.
gen. Stanisław Dmowski 

Krzyż Czynu
Odpowiedz
Topic Options