Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

UCHWAŁA o tymczasowej aneksji terenów Nordaty z dnia 19.02.2019
#1
Cytat:
UCHWAŁA SENATU
Z DNIA
19.02.2019
O TYMCZASOWEJ ANEKSJI TERENÓW NORDATY1) Niniejsza uchwała ma na celu zdefiniowanie losu terenów Nordaty zamieszczonych w załączniku.
2) Republika Suderlandu decyduje się przejąć tymczasowo tereny Nordaty zaznaczone na załączniku oraz zabezpieczyć wody terytorialne w odległości zgodnej z odpowiednim aktem prawnym.
3) Wraz z zajęciem terytoriów Republika Suderlandu jest zobowiązania do zaprowadzenia porządku i usankcjonowania nowej jednostki terytorialnej na czas aneksji.
4) Poprzez tymczasową aneksję terenów Nordaty rozumie się aneksję tych ziem na 3 miesiące na mocy tej uchwały.
5) W przeciągu 3 miesięcy Republika Suderlandu jest zobowiązana do ustalenia statusu tymczasowo anektowanych ziem, bądź przedłużenia okresu tymczasowej aneksji do momentu rozwiązania kwestii statusu ziem.
6) Uchwała wchodzi w życie w momencie przegłosowania niej w senacie.

Załącznik
Spoiler
[Obrazek: yDc5qmM.png]
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XI Kadencji, Prezes Związku Łowieckiego, Prezydent Miasta Deliland

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Topic Options
Wątek zamknięty