Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

UCHWAŁA o tymczasowej aneksji terenów Nordaty z dnia 19.02.2019
#1
Cytat:
UCHWAŁA SENATU
Z DNIA
19.02.2019
O TYMCZASOWEJ ANEKSJI TERENÓW NORDATY1) Niniejsza uchwała ma na celu zdefiniowanie losu terenów Nordaty zamieszczonych w załączniku.
2) Republika Suderlandu decyduje się przejąć tymczasowo tereny Nordaty zaznaczone na załączniku oraz zabezpieczyć wody terytorialne w odległości zgodnej z odpowiednim aktem prawnym.
3) Wraz z zajęciem terytoriów Republika Suderlandu jest zobowiązania do zaprowadzenia porządku i usankcjonowania nowej jednostki terytorialnej na czas aneksji.
4) Poprzez tymczasową aneksję terenów Nordaty rozumie się aneksję tych ziem na 3 miesiące na mocy tej uchwały.
5) W przeciągu 3 miesięcy Republika Suderlandu jest zobowiązana do ustalenia statusu tymczasowo anektowanych ziem, bądź przedłużenia okresu tymczasowej aneksji do momentu rozwiązania kwestii statusu ziem.
6) Uchwała wchodzi w życie w momencie przegłosowania niej w senacie.

Załącznik
Spoiler
[Obrazek: yDc5qmM.png]
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator X Kadencji, Prezes Związku Łowieckiego, Prezydent Miasta Deliland

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Topic Options
Wątek zamknięty