Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Rozporządzenie p.o. Prezydenta 2/28/02/2019
#1
Data: 28.02.2019
Miejsce: Deliland
Osoba wydająca rozporządzenie: Karl von Schwarzengrau

Rozporządzenie p.o. Prezydenta 2/28/02/2019
w sprawie
nadania odznaczeń

§1. Postanawia się o odznaczeniu "Orderem za osobiste męstwo" obywateli:
a) Norbert Byfyj
b) Ferdynand Dugosz
c) Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
d) Hans von Eichenblatt
e) Maximilian Groziwozki
§2. Uzasadnienie:
Obywatele wymienieni w §1. będący Senatorami, podczas I Sesji Nadzwyczajnej Senatu XI Kadencji głosowali "za" przyjęciem uchwały o aneksji terytoriów Nordaty. Ich głos był wyrazem odwagi, męstwa oraz patriotyzmu. Oddając głosy kierowali się przede wszystkim interesem Republiki Suderlandu. Postawą zasłużyli na odznaczenie tymże orderem. Z encyklopedii dowiadujemy się, że order jest wręczany za zasługi w czasie trwania pokoju. Przyjęcie tej uchwały jest niebywałą zasługą w czasie trwania pokoju, w celu jego utrzymania, a zarazem zwycięstwa Republiki bez potrzeby prowadzenia wojny na ziemiach niczyich.
§3. Osoby wymienione w §1. mają czas na złożenie w przeciągu 7 dni ślubowania w odpowiednim wątku w Kancelarii Prezydenckiej. 

Treść ślubowania:
"Ja jako obywatel Republiki Suderlandu, z radością przyjmuje te oznaczenie i uroczyście ślubuje traktować go z należytym szacunkiem jako najwyższego państwowego odznaczenia."
§4. Rozporządzenie wchodzi w życie wraz z jego ogłoszeniem.

Podpisano
Karl von Schwarzengrau
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Topic Options
Wątek zamknięty