Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Generał na prezydenta!
Jestem lekko zawiedziony tym programem, ale rozumiem, że z uwagi na brak kontrkandydatów, był on dla Pana jedynie formalnością. Zaskakuje natomiast zmiana polityki względem Federacji (bo to o nią tu głównie chodzi). Być może zmiana tamtejszej władzy jest dobrą okazją do szukania porozumienia, gdyż bądź co bądź, osobnicy o dyktatorskich zapędach, budujący swój polityczny image na atakowaniu Suderlandu, zostali odsunięci od stołka. Będę śledził ten temat.

Pozostaje jeszcze temat konstytucji. Jestem ciekaw co uda się Panu zdziałać na tej płaszczyźnie, bowiem prace nad nową konstytucją trwają już kilka dobrych miesięcy. Jako ich główny motor muszę zmagać się ze wszystkimi problemami samodzielnie, więc nie pogardzę pomocą. Mam tylko nadzieję, że nie będzie się Pan starał przepchnąć jakiegokolwiek projektu, byleby tylko wprowadzić zmiany jak najszybciej. Nie po to tyle już pomysłów zostało odrzuconych.

W każdym razie chciałbym napisać to wyraźnie - trzymam za Pana kciuki i życzę powodzenia!
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options

Wiadomości w tym wątku
Generał na prezydenta! - przez Stanisław Dmowski - 01.03.2019, 20:52
RE: Generał na prezydenta! - przez Norbert Byfyj - 01.03.2019, 21:04
RE: Generał na prezydenta! - przez Ferdynand Dugosz - 01.03.2019, 21:13
RE: Generał na prezydenta! - przez Ryszard Maj - 03.03.2019, 12:25
RE: Generał na prezydenta! - przez Ryszard Maj - 06.03.2019, 21:57
RE: Generał na prezydenta! - przez Ryszard Maj - 31.03.2019, 21:03