Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Generał na prezydenta!
Wyniki cały czas jeszcze są nieoficjalne, oczekuję na oficjalne obwieszczenie, jednak już w tym momencie chciałbym podziękować wszystkim, którzy zechcieli na mnie głosować, wszystkim, którzy zaufali. Wasz głos nie poszedł na marne!

Na początku chciałbym przeprosić za kampanię wyborczą. Zabrakło mi niestety czasu, by pokusić się o większą dozę retoryki, haseł i punktów programowych. Udało mi się przedstawić program, jak na kandydata, dość lakoniczny. Jednak przez tą formę jest on bardziej treściwy i dający się spełnić. Nie obiecałem gruszek na wierzbie, daleki jestem od wyznawanego kiedyś populizmu. Postulowałem i postuluję nadal, by prezydent korzystał z przydanych mu przez konstytucję uprawnień takich jak nadawanie odznaczeń, inicjowanie życia i bycie strażnikiem przestrzegania konstytucji.

Nie mam jednak ambicji, by zamykać się w złotej klatce prezydenckiej godności. Chciałbym aktywnie uczestniczyć w polityce krajowej i kształtować wizję polityki zagranicznej. Deklaruję chęć pełnej współpracy z parlamentem i poparcie dla projektów, które będą służyć Republice. Liczę jednocześnie na wsparcie mych działań przez kolegów senatorów. Myślę, że razem uda nam się zrobić wiele dobrych rzeczy w tym kraju. 

Dziękuję!
[Obrazek: 534550710a5b0.bmp]

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Topic Options

Wiadomości w tym wątku
Generał na prezydenta! - przez Stanisław Dmowski - 01.03.2019, 20:52
RE: Generał na prezydenta! - przez Norbert Byfyj - 01.03.2019, 21:04
RE: Generał na prezydenta! - przez Ferdynand Dugosz - 01.03.2019, 21:13
RE: Generał na prezydenta! - przez Ryszard Maj - 03.03.2019, 12:25
RE: Generał na prezydenta! - przez Stanisław Dmowski - 04.03.2019, 10:49
RE: Generał na prezydenta! - przez Ryszard Maj - 06.03.2019, 21:57