Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Sport, jakiego chcemy
Wczoraj na konferencji na Skype pojawiła się ciekawa dyskusja dot. tego jakie dyscypliny sportowe powinny się pojawić w naszym kraju. Na tą chwilę mamy skoki narciarskie, które się zakończyły w niedzielę oraz narciarstwo alpejskie, które potrwa jeszcze dwa weekendy.

Na okres letni już w gotowości jest Formuła Suderland oraz Rajdowe Mistrzostwa Suderlandu. Oprócz tego oczywiście ruszy sezon kolarski. Na dodatek Gustaw II Vladerewski zajmuje się jak najlepiej może wrestlingiem.

Pan von Schwarzengrau pytał się mnie o kolarstwo torowe i zamierzam to przetestować by sprawdzić jakby mogło działać. Poza tym jeszcze Pan von Eichenblatt proponował wyścigi konne, choć sam nie wiem jak miałyby one zostać przeprowadzone, tak czy inaczej zachęcam do aktywniejszego debatowania w tym temacie za pośrednictwem tego wątku.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
To tak a propo kolarstwa torowego w Pro Cycling Managerze:
- trudno mi cokolwiek sprawdzić, bo w wersji 2017 granie w to jest niemalże niemożliwe (ciągłe spadki FPS, crashe)
- 1 zawodnik musi być prowadzącego zawody, aby w ogóle one mogły się odbyć (jednakże nie wiem jak to jest z odpadnięciem gracza we wyścigach dzielonych na rundy półfinałowe, finał itp, mam na myśli, że nie wiem czy jak się odpadnie w półfinale to będą wyniki finałowe)
- nie we wszystkich zawodach biorą udział wszyscy zawodnicy (Keirin - u mnie jest 16 zawodników, startuje 12), nie wiem jak z innymi wyścigami, jeśli dajmy na to, w jednym wyścigu startowałoby tylko 8, to trzeba by liczyć na to, że w następnym wyścigu wystartuje inna ósemka (a więc RNGesus)
Trudno z realizacją tego, ale w wersji 2014 jaką Pan ma, pamiętam, że kolarstwo torowe miało mniej problemów jeśli chodzi o granie - nie było crashy.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
A może pójdziemy w kierunku naszego tradycyjnego sportu - polo na słoniach? Trzeba byłoby jednak wymyślić jakieś zasady i sposób rozgrywania meczy - czysta fabularyzacja? Elementy symulacji? Elementy losowości?

Jest jeszcze stary pomysł na rajdy samochodowe, ale proponowałbym realizować go dopiero w bardziej sprzyjającym okresie - w czasie ferii lub wakacji.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Moim pomysłem jest wprowadzenie Mieszanych Sztuk Walki (MMA) do Suderlandu. W tej chwili jednak szukam odpowiedniego programu do takiego zajęcia
Gregory Mykko - Senator XI Kadencji Doktor Hab. Spraw Społecznych

Stań na grobie milionów i zapytaj ich, czy honor ma znaczenie. Ich cisza będzie odpowiedzią

[Obrazek: R827141.png]

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste MęstwoOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options