Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Decyzja CKW w sprawie wyborów uzupełniających do Senatu 2-3 marca 2019
#1
Cytat:Dnia: 5.03.2019
Miejscowość: Miasto Stołeczne Deliland
P.O. Prezydenta Republiki Suderlandu
Karl von Schwarzengrau

Decyzja Centralnej Komisji Wyborczej
z dnia 5 marca 2019 na podstawie Konstytucji i Ustawy o ordynacji wyborczej 

w sprawie wyników wyborów uzupełniających do Senatu  § 1. W wyniku wyborów do Senatu w dniach 2-3 lutego 2019 na 7 mandatów senstorskich, zgłosiło się 6 obywateli, w związku z czym 1 mandat pozostał wolny.
  § 2. Do wyborów uzupełniających 2-3 marca 2019 zgłoszono 1 kandydata, co wyrównało konstytucyjną liczbę Senatorów i nie było wskazań do przeprowadzenia wyborów.
  § 3. Mandat Senatorski uzyskuje Filip Lotnik.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Topic Options
Wątek zamknięty