Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Mój wewnętrzny spokój
Ehh, naprawdę serio czasem mi się nie chce już tego ciągnąć bo widzę co się dzieje za kulisami. Po co ja tu coś tworzę i tak dalej, jak wszystko za mną jest takie mroczne, może i lepiej że znam tylko ułamek tego wszystkiego? Czy ja muszę tutaj się męczyć psychicznie? Nie wiem, ale czasami dziwnie tak jest gdy widzę co widzę, czy ja mam za miękkie serce i nastawienie by pojąć ten otaczający świat? Co ja robię źle że czasami tyle dziwów się dzieje, a ja nic tylko widzę myśląc nieudolnie nad tym sensem istnienia widząc te zachowania. Czemu zawsze mroki spadają na mnie tak w przysłowiowej kuli snieżnej? Czym sobie zasłużyłem tym co się dzieje? Czy muszę żyć tutaj jakieś kilkanaście miesięcy jak na bombie, gdzie tylko kilka iskier i zdarzy się coś złego. Czemu pewnie i tak mnie nikt nie zrozumie w tej prawie filozoficznej myśli cyklu rozważań, po co ja się tu męczę? Może i lepiej zrobić sobie przerwę od tego? Czy ludzie nie mogą uzyskać pewnego wysokiego poziomu serdeczności, cierpliwości i ufności do samych siebie? Wiem, dzieckiem jestem że myślę w tak sielankowy sposób, ale nie oszukuję się, przecież to jest osiągalne, a tak jestem częścią teatru, chyba. W sumie nie wiem czy teatru, bo na dobrą sprawę to wszystko to taki teatr prawie sterowany, czasami owszem ktoś zza sceny próbuje mieszać i to jest niepokojące, ale co ja wiem. Jasny gwint, ale tak to jest pisac gdy "Wyścig 2.5" zakończył sie niepowodzeniem tak szybko. Pozdrawiam tutaj Pana Groziwozkiego, jeśli czyta. Ehh, użalać się nad sobą w swojej pseudo depresji, urojonej kilkoma porażkami życiowymi. ahhhhh, smutek mnie oczywiście przy tym ogarnia,pewnie i tak ktoś mi napisze to tak, żeby było fajne po jego wersji, ale co ja wiem, gdy oczywiście nic nie wiem. Chciałbym tylko pokoju, ale go nie zaznam, głupim jestem wierząc w niego. Szkoda, szkoda, no cóż co ja mogę i tak nie zrozumie mnie nikt, gdyż albo składnię przy tym złamię, albo zacznę tak menadrować że człowiek się pogubi i nic z tego nie zrozumie. Chcę chyba spać, ale na szczęście pisząc to, ktoś na discordzie włączył audycję muzycznę hitów z lat 80-tych, więc moje fukcje pisemne, jakoś działają, choć czuję się przy tym jak jakiś prawie trup. Co ja mogę, chyba nic. Ludzie z zasobami tajnymi, ja wszystko co mogę transparentenie chcę. Co jeszcze? A jej, co ja mogę, przecież ja nie powstrzymam nikogo, zaparcie ludzkie jest zbyt mocne, bym jako ktoś mógł interweniować, a rety przecież jestem miłym człowiekiem, reeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Nic no, w tym półśnie, a może nie piszę czy piszę, ja jestem odpadem podmiotem tylko wykonawczym, skoro to w końcu coś się wydarzy. jestyem czarnowidzom, a i tak zaraz wszyscy przetłumaczą to na swoją wersję, ahh po co ja to piszę i tak tylko pogorszę sprawę. Niech serio Marks ty przyjdzie pogrozi prawdziwie bo to chyba recepta. A ja tylko snu, spokoju. Zanik. Uśmiech bym chciał. Gdzie naprawić społeczeństwo? Ja chce wiedzeć co jest źle. Co jest ze mną? nie no to nie ma sensu, ja tu nie widze sensu, czy jeszcze ten kraj widzi sens? Aj nie wiem, po co ja tu jestem... Kurdeeeeeeee, walone wyścigi, po co się w to mieszałem, muszę teraz to znosić, a tak miałbym spokój, ale cóż, w życiu są tylko neutralne i złe wybory, niestety wybieram sobie wszystko co gorsze. A nie wiem co jeszcze... niech wszyscy mają świadomość, że wyczerpujecie wszystkim energię z takiego tu jednego pavlosa zwanego tutaj norbertem, dobranoc i do jutra czy którego tam dnia, bo muszę się zreorgazniwoać. puf
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Dobranoc Panie Pavlos.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Przemowa wygląda jakby po wychyleniu szklanki absyntu, ale podoba mi się. Poetyka głupcze!
gen. Stanisław Dmowski 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Muszę się pochwalić doczytaniem od deski do deski tego jakże przeświatłego i niezwykle filozoficznego artykułu i nasuwa się przy tym ważne pytanie

Jak się nazywa twój dealer Norbercie?
Gregory Mykko - Senator XIII Kadencji Doktor Hab. Spraw Społecznych

Stań na grobie milionów i zapytaj ich, czy honor ma znaczenie. Ich cisza będzie odpowiedzią

[Obrazek: R827141.png]

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste MęstwoOrder Ojczyzny
Odpowiedz
(08.03.2019, 22:27)Gregory Mykko napisał(a): Jak się nazywa twój dealer Norbercie?

nazywam go okrytnym życiem, gdzie mam psychikę wyniszczoną since 2017 dzięki znamienitej operacji Wyscig, a następnie Zjawistom, koalicjom etc. oraz na zwieńczenie powrotu Roberta Kubicy.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Rozumiem Pana. Jako człowiek uczestniczący w wielu takich akcjach bezpośrednio mogę się wypowiedzieć. To nie jest tak, że ja chcę, że mi sprawia to radość. Bo z wieloma z tych osób mam (miałem?) dobre relacje.
To jest męczące i smutne.
A i w pełni zrozumiałem Pana tekst, chociaż jeśli istnieje pewna tajna frakcja o jakiej rozważaliśmu to pewnie teraz nas wszystkich bierze za wariatów. Ale kto powiedział, że ludzie bawiący się w państwo w internecie i walczący o władzę są normalni?
Ja również ostatni rok miałem bardzo ciężki jeśli chodzi o życie realne. Wszystko mi się zawaliło na głowę. I mogę Panu dać taką radę. Wszystko ma swoje plusy, nawet najgorsza rzecz jaka mogłaby się przytafić. A skoro mówi się, że gorzej być nie może to już może być tylko lepiej czyż nie?
Mi mikronacja mimo wielu obowiązków z nią związanych i sporów pozwoliła przetrwać najtrudniejszy okres w życiu. Teraz wiem, że może być tylko lepiej. I w życiu realnym i w mikronacji! Głowa do góry!
Jeszcze tylko Pan popracuje nad charakterem i gwarantuję Panu, że nic Pana nie złamie, bo głowę to Pan ma!_Big Grin
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Charakter? It's ultimately total nice guy of this world, czym załamałem już tysiące czerwonopigłukowców. Tego już setki ekspertów do "zycia" nie zmieniły, tutaj zostaje tylko serio taka modła typowuych cierpiebń jakbym był nieźle nawalonty czy tam najarany i pewnie waląc literówki godne Marksa, ale co tam, ja po prostu chyba taki wrażliwy jestem, po czym nie rozumiem czemu mam friendzone, ehhhhhhhhhhhhhhhh kutwa, już nie wiem komu ufać w tym porąbanym świecie, z roku na rok tylko coraz bardziej logika nie ma sensu, co się tu dzieje, ja nie wiem i sensui nie widzę, ale co ja wiem meh meh spanko może, ale muzyka z discorda leci wciąż w najlepsze hah.

Odpowiedz
Pan się położy i odpocznie, bo miesza Pan już życie realne z mikronacyjnym. Jeszcze Pan poda numer PESEL i inne dane i chwilówkę w Bocianie ktoś weźmie Big Grin
A jak nie wie Pan komu ufać... To Pan ufa samemu sobie. Gorzej jak Pan przestanie ufać sobie - wtedy rodzi się problem z jakim spotkałem się osobiście i wyszedłem na tym beznadziejnie.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options