Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Reorganizacja struktur
Trzeba to przyznać, że resort spraw zagranicznych nie jest najbardziej wydolnym ze wszystkim, a jako jeden z największych potencjałem musi być koniecznie rozwijany. Dlatego też zamierzam wracając do dawnych tradycji i przywrócić nieformalne stowarzyszenie zrzeszające wszystkich ambasadorów, które pozwolili na większe skoordynowanie resortu jak i większą aktywność Suderlandu na tle polityki zagranicznej.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych, Senator XI Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Z przyjemnością obejmę swoim patronatem tą inicjatywę, jako że bardzo mi zależy na koordynacji służb dyplomatycznych. Wszelkie moje uwagi co do charakteru stowarzyszenia, miejsca spotkań przekażę via PW.
gen. Stanisław Dmowski 

Krzyż Czynu
Odpowiedz
Projekt będzie kontynuowany?
gen. Stanisław Dmowski 

Krzyż Czynu
Odpowiedz
Będzie jak będę miał czas
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych, Senator XI Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Jako, że odkryłem nowe możliwości w wiadomym panelu namawiam do przyspieszenia prac. Namawiam dlatego, że jednym z moich postulatów było ożywienie polityki zagranicznej a zorganizowanie kanału wymiany informacji dyplomatycznych będzie dużym wsparciem dla naszej polityki międzynarodowej.
gen. Stanisław Dmowski 

Krzyż Czynu
Odpowiedz
Możemy o tym porozmawiać droga prywatną.

Odpowiedz
Topic Options