Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Wniosek o nadanie obywatelstwa Republiki Suderlandu
Wzór wniosku

Cytat:
DATA ZŁOŻENIA WNIOSKU:

[Obrazek: Wl9Evbw.jpg]
WNIOSEK O NADANIE OBYWATELSTWA
REPUBLIKI SUDERLANDU

Ja, (imię i nazwisko) wnoszę o nadanie obywatelstwa Republiki Suderlandu. Swój wniosek motywuję (uzasadnienie).

PYTANIA OBOWIĄZKOWE:
POSIADAM AKTUALNIE OBYWATELSTWO INNEJ MIKRONACJI. TAK/NIE ...(jeśli TAK wpisać nazwę mikronacji)
CZY BYŁEŚ WCZEŚNIEJ OBYWATELEM REPUBLIKI SUDERLANDU? TAK/NIE

CZY BYŁEŚ WCZEŚNIEJ OBYWATELEM INNEJ MIKRONACJI? TAK/NIE ...(jeśli TAK wpisać nazwę mikronacji)

PYTANIA OPCJONALNE

JAKIE JEST TWOJE POCHODZENIE?

JAKIEJ NARODOWOŚCI SĄ TWOI RODZICE?

Z JAKIEJ WARSTWY SPOŁECZNEJ SIĘ WYWODZISZ?

PODPIS
(imię i nazwisko)
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
DATA ZŁOŻENIA WNIOSKU: 17.03.2019

REPUBLIKI SUDERLANDU

Ja, Tarsycjusz Operar wnoszę o nadanie obywatelstwa Republiki Suderlandu. Swój wniosek motywuję chęcią zaangażowania się w działalność na terenie Republiki Suderlandu oraz powiększeniem sceny politycznej.

PYTANIA OBOWIĄZKOWE:
POSIADAM AKTUALNIE OBYWATELSTWO INNEJ MIKRONACJI. TAK - Ludowa Republika Magnifikatu
CZY BYŁEŚ WCZEŚNIEJ OBYWATELEM REPUBLIKI SUDERLANDU? NIE

CZY BYŁEŚ WCZEŚNIEJ OBYWATELEM INNEJ MIKRONACJI? NIE 

PYTANIA OPCJONALNE

JAKIE JEST TWOJE POCHODZENIE? -

JAKIEJ NARODOWOŚCI SĄ TWOI RODZICE? -

Z JAKIEJ WARSTWY SPOŁECZNEJ SIĘ WYWODZISZ? -

PODPIS
 Tarsycjusz Operar
- Operar

Odpowiedz
(17.03.2019, 22:14)Operar napisał(a): DATA ZŁOŻENIA WNIOSKU: 17.03.2019

REPUBLIKI SUDERLANDU

Ja, Tarsycjusz Operar wnoszę o nadanie obywatelstwa Republiki Suderlandu. Swój wniosek motywuję chęcią zaangażowania się w działalność na terenie Republiki Suderlandu oraz powiększeniem sceny politycznej.

PYTANIA OBOWIĄZKOWE:
POSIADAM AKTUALNIE OBYWATELSTWO INNEJ MIKRONACJI. TAK - Ludowa Republika Magnifikatu

CZY BYŁEŚ WCZEŚNIEJ OBYWATELEM INNEJ MIKRONACJI? NIE 

PYTANIA OPCJONALNE

JAKIE JEST TWOJE POCHODZENIE? -

JAKIEJ NARODOWOŚCI SĄ TWOI RODZICE? -

Z JAKIEJ WARSTWY SPOŁECZNEJ SIĘ WYWODZISZ? -

PODPIS
 Tarsycjusz Operar

Obywatelstwo nadane. Rozporządzenie

Numer obywatelstwa: 1/19/03/2019

W przypadku chęci uzyskania pełnego obywatelstwa powinien Pan się zgłosić w Kancelarii Prezydenta. Wtedy powinien Pan przedstawić dowód na utratę obywatelstwa w innej mikronacji.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
DATA ZŁOŻENIA WNIOSKU: 30.03.2019r.

REPUBLIKI SUDERLANDU

Ja, Kacper Kowalski wnoszę o nadanie obywatelstwa Republiki Suderlandu. Swój wniosek motywuję tęsknotą za dawną jakże ojczyzną.

PYTANIA OBOWIĄZKOWE:
POSIADAM AKTUALNIE OBYWATELSTWO INNEJ MIKRONACJI. NIE
CZY BYŁEŚ WCZEŚNIEJ OBYWATELEM REPUBLIKI SUDERLANDU? TAK

CZY BYŁEŚ WCZEŚNIEJ OBYWATELEM INNEJ MIKRONACJI? NIE

PYTANIA OPCJONALNE

Z JAKIEJ WARSTWY SPOŁECZNEJ SIĘ WYWODZISZ?  Robotniczo-Chłopska

PODPIS
(imię i nazwisko)
Kacper Kowalski

Odpowiedz
REPUBLIKI SUDERLANDU

Ja, Peter Tkaczyk wnoszę o nadanie obywatelstwa Republiki Suderlandu. Swój wniosek motywuję chciałbym tutaj zamieszkać oraz w pózniejszym okresie zalożyć swoją działalność Gospodarczą i ustabilizować się oraz swoje życie.

PYTANIA OBOWIĄZKOWE:
CZY BYŁEŚ WCZEŚNIEJ OBYWATELEM REPUBLIKI SUDERLANDU? NIE

PYTANIA OPCJONALNE

JAKIE JEST TWOJE POCHODZENIE? USA

JAKIEJ NARODOWOŚCI SĄ TWOI RODZICE?Mama z USA, a Tata z Polski
Z JAKIEJ WARSTWY SPOŁECZNEJ SIĘ WYWODZISZ?Mieszczanin.

PODPIS
Peter Tkaczyk

Odpowiedz
WNIOSEK O NADANIE OBYWATELSTWA REPUBLIKI SUDERLANDU

Ja, Marcel Nowiński wnoszę o nadanie obywatelstwa Republiki Suderlandu. Swój wniosek motywuję chęcią dłuższego pobytu oraz ustabilizowania się. 

Pytania obowiązkowe:
Posiadam aktualnie obywatelstwo innej mikronacji - nie
Czy byłeś wcześniej obywatelem Republiki Suderlandu - nie
Czy byłeś wcześniej obywatelem innej mikronacji - nie

Podpis: Marcel Nowiński

Odpowiedz
Ja Fausto Gigi wnoszę o nadanie obywatelstwa REPUBLIKI SUDERLANDU.Swój wniosek motywuję chęcią poznania czegoś nowego .                                                                                                                                                                            
Pytania obowiązkowe:

podpis ,FAUSTO GIGI

Odpowiedz
(10.04.2019, 20:13)Peter Tkaczyk napisał(a): [Obrazek: Wl9Evbw.jpg] 
REPUBLIKI SUDERLANDU

Ja, Peter Tkaczyk wnoszę o nadanie obywatelstwa Republiki Suderlandu. Swój wniosek motywuję chciałbym tutaj zamieszkać oraz w pózniejszym okresie zalożyć swoją działalność Gospodarczą i ustabilizować się oraz swoje życie.

PYTANIA OBOWIĄZKOWE:

PYTANIA OPCJONALNE

JAKIE JEST TWOJE POCHODZENIE? USA

JAKIEJ NARODOWOŚCI SĄ TWOI RODZICE?Mama z USA, a Tata z Polski
Z JAKIEJ WARSTWY SPOŁECZNEJ SIĘ WYWODZISZ?Mieszczanin.

PODPIS
Peter Tkaczyk

Obywatelstwo nadane.Rozporządzenie

Adiunkt

Odpowiedz
(13.04.2019, 19:29)Marcel Nowiński napisał(a):
WNIOSEK O NADANIE OBYWATELSTWA REPUBLIKI SUDERLANDU

Ja, Marcel Nowiński wnoszę o nadanie obywatelstwa Republiki Suderlandu. Swój wniosek motywuję chęcią dłuższego pobytu oraz ustabilizowania się. 

Pytania obowiązkowe:

Podpis: Marcel Nowiński

Obywatelstwo nadane. Rozporządzenie 1/20/04/2019

Adiunkt

Odpowiedz
(15.04.2019, 20:51)Fausto Gigi napisał(a): Ja Fausto Gigi wnoszę o nadanie obywatelstwa REPUBLIKI SUDERLANDU.Swój wniosek motywuję chęcią poznania czegoś nowego .                                                                                                                                                                            
Pytania obowiązkowe:

podpis ,FAUSTO GIGI

Obywatelstwo Nadane. Rozporządzenie 1/23/04/2019

Adiunkt

Odpowiedz
DATA ZŁOŻENIA WNIOSKU: 09.05.2019

REPUBLIKI SUDERLANDU

Ja, Matieuš Lavenhart wnoszę o nadanie obywatelstwa Republiki Suderlandu. Swój wniosek motywuję: poznania nowego krajumikronacji i rozpoczęcia czegoś nowego.

PYTANIA OBOWIĄZKOWE:

PYTANIA OPCJONALNE

JAKIE JEST TWOJE POCHODZENIE? Czechy

JAKIEJ NARODOWOŚCI SĄ TWOI RODZICE? Czeszka i Anglik.

PODPIS
-M.L

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
(09.05.2019, 10:23)Matieuš Lavenhart napisał(a): DATA ZŁOŻENIA WNIOSKU: 09.05.2019

REPUBLIKI SUDERLANDU

Ja, Matieuš Lavenhart wnoszę o nadanie obywatelstwa Republiki Suderlandu. Swój wniosek motywuję: poznania nowego krajumikronacji i rozpoczęcia czegoś nowego.

PYTANIA OBOWIĄZKOWE:

PYTANIA OPCJONALNE

JAKIE JEST TWOJE POCHODZENIE? Czechy

JAKIEJ NARODOWOŚCI SĄ TWOI RODZICE? Czeszka i Anglik.

PODPIS
-M.L

Obywatelstwo nadane. Nr rozporządzenia 1/16/05/2019

Adiunkt

Odpowiedz
Cytat:
DATA ZŁOŻENIA WNIOSKU: 21 maja 2019 roku

WNIOSEK
O NADANIE OBYWATELSTWA
REPUBLIKI SUDERLANDU

Ja, Kamiljan de Harlin von Wespucci, wnoszę o nadanie obywatelstwa Republiki Suderlandu. Swój wniosek motywuję szczerą chęcią włączenia się w życie tejże republiki i pragnieniem promocji wartości lewicowych na jej terenach. 

PYTANIA OBOWIĄZKOWE:
POSIADAM AKTUALNIE OBYWATELSTWO INNEJ MIKRONACJI.
TAK - Federacja Nordacka

CZY BYŁEŚ WCZEŚNIEJ OBYWATELEM REPUBLIKI SUDERLANDU?
NIE

CZY BYŁEŚ WCZEŚNIEJ OBYWATELEM INNEJ MIKRONACJI?
TAK - Związek Winkulijski, Konsulat Ardemii, Unia Trzech Narodów, Wolne Miasto Osaczesko, Najjaśniejsza Republika Garapeńska, Pustkowia Winków, Republika Bialeńska, Federacja Brodryjska.

PYTANIA OPCJONALNE:

Swoją prawdziwą przygodę z mikronacjami zacząłem w Winkulii, ale wkręciłem się w nie dopiero podczas pobytu w Unii Trzech Narodów, dlatego więc z dumą uznaję Unię za kraj swego pochodzenia.

Ojciec - Henryk Wespucci - narodził się w Baridasie, zaś aktualnie określa się jako Volkiańczyk.

Moja osoba wywodzi się z klasy robotniczej. 

PODPIS           

[Obrazek: signaturen.png]

Odpowiedz
Jako Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych decyduję o odrzuceniu wniosku o obywatelstwo Kamiljana de Harlina von Wespucciego.
Decyzja ta nie wynika z moich prywatnych przekonań i nienawiści do lewicy, jaką chce Pan promować w Republice Suderlandu. Obawiam się, że pod przykrywką lewicy, tak naprawdę będzie to działalność V kolumny mającej przede wszystkim spróbować wywrzeć wpływ na politykę zagraniczną Republiki Suderlandu oraz rację stanu.
Obawy wynikają z tego, że najważniejsze osoby w państwie wiedzą jak działał inny przybysz z innego państwa - Tarsycjusz Operar, którego dotychczasowe działanie było nastawione na próbę otworzenia się na coś, co nie tylko suderlandzka prawica, ale nawet centrum czy nieliczna lewica, nazywa yoyonacjami.

Adiunkt

Odpowiedz
DATA ZŁOŻENIA WNIOSKU: 25 VI 2019

REPUBLIKI SUDERLANDU

Ja, Alibaba wnoszę o nadanie mi obywatelstwa Republiki Suderlandu. Swój wniosek motywuję chęcią udziału w rozwoju Suderlandu. Głównie chciałbym się zająć w państwie działalnością samorządową. 

PYTANIA OBOWIĄZKOWE:

POSIADAM AKTUALNIE OBYWATELSTWO INNEJ MIKRONACJI. NIE

CZY BYŁEŚ WCZEŚNIEJ OBYWATELEM REPUBLIKI SUDERLANDU? NIE

CZY BYŁEŚ WCZEŚNIEJ OBYWATELEM INNEJ MIKRONACJI? TAK, Abachazja i bóg-wie-ile innych biedapaństw. Choć wolałbym się raczej odciąć od tej spuścizny. 
PODPIS
Alibaba

Odpowiedz
(25.06.2019, 22:22)Alibaba napisał(a):
DATA ZŁOŻENIA WNIOSKU: 25 VI 2019

REPUBLIKI SUDERLANDU

Ja, Alibaba wnoszę o nadanie mi obywatelstwa Republiki Suderlandu. Swój wniosek motywuję chęcią udziału w rozwoju Suderlandu. Głównie chciałbym się zająć w państwie działalnością samorządową. 

PYTANIA OBOWIĄZKOWE:

POSIADAM AKTUALNIE OBYWATELSTWO INNEJ MIKRONACJI. NIE

CZY BYŁEŚ WCZEŚNIEJ OBYWATELEM REPUBLIKI SUDERLANDU? NIE

CZY BYŁEŚ WCZEŚNIEJ OBYWATELEM INNEJ MIKRONACJI? TAK, Abachazja i bóg-wie-ile innych biedapaństw. Choć wolałbym się raczej odciąć od tej spuścizny. 
PODPIS
Alibaba

Wniosek rozpatrzony pozytywnie Rozporządzenie

Adiunkt

Odpowiedz
DATA ZŁOŻENIA WNIOSKU: 3 VII 2019

REPUBLIKI SUDERLANDU

Ja, Thomas von Lisendorff wnoszę o nadanie mi obywatelstwa Republiki Suderlandu. Swój wniosek motywuję chęcią udziału w rozwoju Suderlandu. Głównie chciałbym się zająć w państwie działalnością sportową, wojskową oraz samorządową. 

PYTANIA OBOWIĄZKOWE:

POSIADAM AKTUALNIE OBYWATELSTWO INNEJ MIKRONACJI. Tak. 

CZY BYŁEŚ WCZEŚNIEJ OBYWATELEM INNEJ MIKRONACJI? Tak. 
Batawia, Abachazja, Bialenia, Brodria, Hasseland, Sarmacja, Garapenia. 
PODPIS
Thomas von Lisendorff 
/-/ Thomas ksiażę von Lisendorff
Admirał Sił Zbrojnych Republiki Suderlandu 
Wiceprezes SAS
Selekcjoner Reprezentacji Suderlandu w piłce nożnej 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
(03.07.2019, 20:52)Thomas von Lisendorff napisał(a): DATA ZŁOŻENIA WNIOSKU: 3 VII 2019

REPUBLIKI SUDERLANDU

Ja, Thomas von Lisendorff wnoszę o nadanie mi obywatelstwa Republiki Suderlandu. Swój wniosek motywuję chęcią udziału w rozwoju Suderlandu. Głównie chciałbym się zająć w państwie działalnością sportową, wojskową oraz samorządową. 

PYTANIA OBOWIĄZKOWE:

POSIADAM AKTUALNIE OBYWATELSTWO INNEJ MIKRONACJI. Tak. 

CZY BYŁEŚ WCZEŚNIEJ OBYWATELEM INNEJ MIKRONACJI? Tak. 
Batawia, Abachazja, Bialenia, Brodria, Hasseland, Sarmacja, Garapenia. 
PODPIS
Thomas von Lisendorff 

Nadane
Rozporządzenie 1/04/07/2019

Adiunkt

Odpowiedz
DATA ZŁOŻENIA WNIOSKU: 07.07.2019

REPUBLIKI SUDERLANDU

Ja, Hayde von Piruli wnoszę o nadanie obywatelstwa Republiki Suderlandu. Swój wniosek motywuję chęcią uzyskania pełnych praw we wspaniałej krainie Suderlandu, być może wykorzystam swoje umiejętności administracyjno-dyplomatyczne w służbie tej nacji.

PYTANIA OBOWIĄZKOWE:

PYTANIA OPCJONALNE

Jestem byłą księżniczką, a w moich żyłach płynie błękitna krew rodu von Pirulich. Po masakrze mojej rodziny byłam przekazywana z rąk do rąk, aż w końcu uciekłam od statusu niewolnicy na wyspę Suderland, gdzie być może odzyskam dawną chwałę. Na razie jednak przybywam tu z niczym prócz zapału do pracy i umiejętności administracyjno-dyplomatycznych wpojonych mi przez mojego ojca.

Mój ojciec był królem Grecji, zaś matka pochodzi z Cesarstwa Niemieckiego.

Jestem córką króla von Piruli, a zatem wywodzę się z samego szczytu warstwy królewskiej.

PODPIS
Hayde von Piruli

Odpowiedz
(07.07.2019, 22:29)Hayde von Piruli napisał(a): DATA ZŁOŻENIA WNIOSKU: 07.07.2019

REPUBLIKI SUDERLANDU

Ja, Hayde von Piruli wnoszę o nadanie obywatelstwa Republiki Suderlandu. Swój wniosek motywuję chęcią uzyskania pełnych praw we wspaniałej krainie Suderlandu, być może wykorzystam swoje umiejętności administracyjno-dyplomatyczne w służbie tej nacji.

PYTANIA OBOWIĄZKOWE:

PYTANIA OPCJONALNE

Jestem byłą księżniczką, a w moich żyłach płynie błękitna krew rodu von Pirulich. Po masakrze mojej rodziny byłam przekazywana z rąk do rąk, aż w końcu uciekłam od statusu niewolnicy na wyspę Suderland, gdzie być może odzyskam dawną chwałę. Na razie jednak przybywam tu z niczym prócz zapału do pracy i umiejętności administracyjno-dyplomatycznych wpojonych mi przez mojego ojca.

Mój ojciec był królem Grecji, zaś matka pochodzi z Cesarstwa Niemieckiego.

Jestem córką króla von Piruli, a zatem wywodzę się z samego szczytu warstwy królewskiej.

PODPIS
Hayde von Piruli

Obywatelstwo nadane.Rozporządzenie KRSW 1/07/07/2019

Adiunkt

Odpowiedz
Topic Options