Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Browar Królewski potrzebuje testera i kierownika w jednym!
Jako, że przy okazji ożywienia życia w Republice zamieszczanie ogłoszeń w UP wróciło do łask, także i ja wywieszam karteczkę.

Potrzebuję mianowicie kogoś, kto będzie w moim imieniu kierował Browarem Królewskim. Funkcja obejmowałaby prowadzenie wątku browarniczego, wymyślanie wydarzeń związanych z piwem, robota w księgowości oraz sprzedaż. W perspektywach jest także utworzenie stoiska z piwem dla senatorów, które należałoby obsługiwać. Oczywiście w ramach nadgodzin można też podjąć się testowania. Płacę uzgodnimy, dobremu pracownikowi jestem w stanie dużo dać. 

Zgłoszenia poniżej.
gen. Stanisław Dmowski 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Witam, 

Zgłaszam się na to stanowisko. Wracam do normalnej aktywności, więc przyda się coś co mnie pobudzi do działania.
Mystric I Suder - Gubernator Hrabstwa Ellador Adiunkt

[img=0x0]https://i.imgur.com/V80hI8c.png[/img]     

[Obrazek: ufWAaxh.png?1]

Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
(12.03.2019, 21:13)Mystic I Suder napisał(a): Witam, 

Zgłaszam się na to stanowisko. Wracam do normalnej aktywności, więc przyda się coś co mnie pobudzi do działania.

Toś Pan wrócił...może pora już przestać ściemniać i stanąć w prawdzie?
gen. Stanisław Dmowski 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Topic Options