Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Wynajęcie gazety
Witam, chciałbym wynająć w imieniu Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej gazetę/gazety. Chodzi w skrócie o to, by publikowały one treść związaną z działalnością naszej agencji, a pokażdym takim numerze otrzymywały zapłatę. Zwiększy to na pewno chociaż trochę zainteresowanie tematem kosmosu w republice, co przełoży się na przyjaźniejszy odzew w kwestii przyszłych projektów. No i na koniec gazeta taka otrzyma możliwość zarabiania na siebie w jakiś sposób. Przynajmniej w jakiejś części pokryje to koszty. 

Ceny dla mnie nie mają na ten moment dużego znaczenia. Wpierw chciałbym wiedzieć, czy któraś z gazet w ogóle chętna byłaby na takie coś. Wtedy prywatnie ustalimy stawki.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Rozumiem, że chodzi o wynajęcie w pełni takowej gazety?
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Nie do końca. Rozumiem, że gazeta nie mogłaby sobie pozwolić na przekazywanie jedynie informacji z działalności SAK. Chodzi mi raczej o dołączanie informacji, jeżeli już coś się wydarzy w kwestii astronomii. Polegałoby to na zasadzie jednorazowej zapłaty, więc nikt nie byłby do niczego zobowiązany.

Odpowiedz
W takim razie Kurier Republiki wyraża swoją chęć.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Tak tylko dodam, że tych gazet mogę wynająć kilka. Także oferta nie zostaje zamknięta.

Odpowiedz
Topic Options