Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Powitanie
Wink 
Witam!
Jestem Operar i pochodzę z Ludowej Republiki Magnifikatu. Przybyłem do Republiki Suderlandu głównie turystycznie i chciałbym się trochę więcej dowiedzieć o waszym kraju.
Liczę na dobre przyjęcie mnie i serdecznie pozdrawiam ;p

Odpowiedz
Witamy serdecznie w Republice. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę pytać Smile
gen. Stanisław Dmowski 

Krzyż Czynu
Odpowiedz
Witam serdecznie w Republice Suderlandu. Mam nadzieje, że miło przebiegnie Panu pobyt na naszych ziemiach.

Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Czy można prosić o jakiegoś linka do waści ojczyzny?

Odpowiedz
Można: https://prmagnificat.jimdofree.com/

Odpowiedz
Dzień dobry! Widzę, że trafiłem na właściwego człowieka, więc proszę mi doradzić - gdzie najlepiej szukać diamentów?? Oczywiście życzę miłego pobytu w Suderlandzie. Jeżeli przybył Pan w celach turystycznych, to zapraszam do zwiedzenia. Jest u nas naprawdę wiele miejsc wartych odwiedzenia! Wink
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Wink 
Dzień dobry,
Diamentów najlepiej szukać głęboko pod ziemią hehe,
Dziękuję za to, że mnie dobrze przyjmujecie Panie Prezydencie, Ferdynandzie Dugoszu i Ryszardzie Maju ;p
- Operar

Odpowiedz
My wszystkich dobrze przyjmujemy, no może poza pewnymi wyjątkami...
gen. Stanisław Dmowski 

Krzyż Czynu
Odpowiedz
Topic Options