Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Życie na terenie Okręgu Pruskiego
#1
Do biura Resortu Obrony Narodowej dociera coraz więcej nagrań oraz raportów przygotowanycg przez żołnierzy, dotyczących życia cywili na okupowanych ziemiach.

Jedno z nagrań: 


Nagranie przedstawia życie mieszkańców w jednym z bliżej nieokreślonych miast w okręgu pruskim (posługując się mapą z projektu ustawy o terenach kolonialnych).
Miasto jest w dużej części zniszczone. Niektóre uszkodzenia budynków oraz ulic wynikają z operacji wymierzonej w rząd watażki przeprowadzonej w styczniu tego roku. Miasto te było najdalej wysuniętym na północny wschód od Koburgii obszarem, gdzie przeprowadzono działania wojenne. Jednakże większość budynków i dróg uległa degradacji już wcześniej co pokrywa się z raportami i zdjęciami ze stycznia i wkroczenia wojska oraz wcześniejszymi raportami ze zwiadu lotniczego.
Populacji miasta doskwierają niedobory w środkach spożywczych, higienicznych, lekach oraz wodzie. Niektóre budynki są wyraźnie uszkodzone, a brak zorganizowanych jednostek administracyjnych oraz przedsiębiorstw nikt nie podejmuje się profesjonalnej naprawy.
Sytuacja wymusiła w mieszkańcach zbliżenie w relacjach co spowodowało, że społeczeństwo jest bardzo dobrze zorganizowane i zaskakująco zaradne.
Mieszkańcy miasta (jak i całej Nordaty) nie kryją swoich sympatii do komunizmu. Zawiązały się nawet frakcje komunistyczne występujące przeciw obecności wojsk Republiki Suderlandu, jednakże to niewielkie grupy mieszkańców i przeciw radykalnym akcjom oraz aktom terroru działają odpowiednie jednostki wojskowe koordynujące działania z SBW.
Zdecydowana większość obecność wojsk Republiki Suderlandu oraz przyłączenie ziem traktuje jako nadzieję na odbudowę miast oraz przywrócenie im normalnego życia.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator X Kadencji, Prezes Związku Łowieckiego, Prezydent Miasta Deliland

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options