Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Życie na terenie Okręgu Pruskiego
#1
Do biura Resortu Obrony Narodowej dociera coraz więcej nagrań oraz raportów przygotowanycg przez żołnierzy, dotyczących życia cywili na okupowanych ziemiach.

Jedno z nagrań: 


Nagranie przedstawia życie mieszkańców w jednym z bliżej nieokreślonych miast w okręgu pruskim (posługując się mapą z projektu ustawy o terenach kolonialnych).
Miasto jest w dużej części zniszczone. Niektóre uszkodzenia budynków oraz ulic wynikają z operacji wymierzonej w rząd watażki przeprowadzonej w styczniu tego roku. Miasto te było najdalej wysuniętym na północny wschód od Koburgii obszarem, gdzie przeprowadzono działania wojenne. Jednakże większość budynków i dróg uległa degradacji już wcześniej co pokrywa się z raportami i zdjęciami ze stycznia i wkroczenia wojska oraz wcześniejszymi raportami ze zwiadu lotniczego.
Populacji miasta doskwierają niedobory w środkach spożywczych, higienicznych, lekach oraz wodzie. Niektóre budynki są wyraźnie uszkodzone, a brak zorganizowanych jednostek administracyjnych oraz przedsiębiorstw nikt nie podejmuje się profesjonalnej naprawy.
Sytuacja wymusiła w mieszkańcach zbliżenie w relacjach co spowodowało, że społeczeństwo jest bardzo dobrze zorganizowane i zaskakująco zaradne.
Mieszkańcy miasta (jak i całej Nordaty) nie kryją swoich sympatii do komunizmu. Zawiązały się nawet frakcje komunistyczne występujące przeciw obecności wojsk Republiki Suderlandu, jednakże to niewielkie grupy mieszkańców i przeciw radykalnym akcjom oraz aktom terroru działają odpowiednie jednostki wojskowe koordynujące działania z SBW.
Zdecydowana większość obecność wojsk Republiki Suderlandu oraz przyłączenie ziem traktuje jako nadzieję na odbudowę miast oraz przywrócenie im normalnego życia.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options