Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Rajdów czas, czyli w skrócie co i jak
Rozpocząłem nabór na pierwszy sezon rajdów Suderlandzkich w tym oto wątku.

Jednakże wytłumaczę osobom o co w tym wszystkim chodzi, gdyby nie miały pewności jak to będzie przebiegać.

1. Przebieg: tutaj nie będzie wielkiej filozofii, po prostu będą to fabularne rajdy, posiadam pewne programy mogące wylosować kolejność na mecie w połączeniu z możliwymi przygodami po drodze. Będzie to w formie filmów na youtube
  2. Czy samochody mają wpływ? W pewnym stopniu będą miały, gdyż te wartości, które podałem nie są z czapy
  3. Ile zespołów mogę zapisać? Tyle ile jesteś w stanie, oczywiście przy zachowaniu granic dobrego smaku rywalizacji Smile
  4. Czy każdy może wziąć udział? Oczywiscie że tak, niezależnie czy jest to mieszkaniec Suderlandu czy nie, wystarczy napisać informacje w wątku.
  5. Jaki system punktowy? Prawdopodobnie będzie klasyczny system 10-6-4-3-2-1.
  6. Dlaczego rajdy trwają 3 dni? Gdyż odbywać się będzie wiele odcinków specjalnych, z których postaram się zrobić skróty relacji pod koniec każdego dnia.

Jeśli jest więcej pytań zapraszam do dyskusji.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Zapisałem się trochę po czasie. Mimo to mam nadzieję, że mój zespół zostanie uwzględniony, gdyż zapowiada się ciekawe wydarzenie sportowe Wink.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Podobnie jak w przypadku przedmówcy, spóźniłem się na zapisy, ale nie powinno to stanowić organizatorom większego problemu, prawda? Big Grin
/-/ Markus Hoffmann

Odpowiedz
10 punktów raczej, a jutro jeszcze startują kolejne, dla mnie osobiście wazniejsze zapisy
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Topic Options